niedziela, 1 października 2023

Do 650 zł na start oraz krótki okres nowego 7,00% na KO w Velo

Oferta ważna do 30 listopada 2023 (650 zł) oraz 8 października (KO)

Kończy się już opisana w poprzednim poście promocja warto zatem przypomnieć o nowej edycji promocji w Velo. Jak było do przewidzenia Velo zafundował nam w tym tygodniu kolejny zjazd oprocentowania na swoim KO o kolejne 0,50pp. Obecnie mamy już tylko 7% nie da się bowiem kolejny raz przedłużać stawki, jeśli konkurencja zjeżdża w dół.


Nowa edycja znów jest krótka i nie potrwa nawet miesiąc, skończy się już 8 października 2023. Czyżby Velo szykowało się do kolejnej obniżki? Moja promocja skończy się w piątek i już widzę, że nie ma tutaj po co wracać w najbliższym czasie...

Tutaj założysz KO na nowej stawce 7,00% w Velo

Nowa edycja po raz pierwszy nosi numer większy niż miesiąc startu. 10 edycja dalej pozwala na ulokowanie 300k na 3 miesiące, ale tym razem dla promocyjnej stawki zbada saldo kilka dni wstecz, a dokładniej na środę 20 września.


Dla zainteresowanych bladym świtem w poniedziałek wytransferowałem środki z Velo i dostałem propozycję lokaty zatrzymaniowej co opisałem na FpG. Oczywiście stawka 6,20% nie skłoniła mnie to do zaniechania przelewu, a środki powędrowały dalej. Co ciekawe już piątek oferta opiewała już na 6,50% co można zobaczyć powyżej.


2) Warunki dla 600 zł premii z nową karencją

Przy okazji KO warto przypomnieć o trwającej nowej edycji ror z premą na start. Chociaż karencja w poprzedniej edycji była stosunkowo krótka i nie wynosiła nawet jednego roku, to i tak została ona przesunięta. Teraz ważne jest by nie mieć konta w tym roku bo karencję liczy się względem 31 grudnia 2022. Innymi słowy kto zamknął konto w roku ubiegłym może wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 650 zł na start w Velo bank

Druga edycja promocji z cashback potrwa przez kolejny kwartał, a więc do 30 listopada 2023. Załapując się do tego dnia do tej promocji masz możliwość zgarnięcia 600 zł przez kolejne pół roku, więc nie ma znaczenia kiedy przystąpisz do promocji.

Na czym polega sama promocja? W zasadzie na tym samym co kiedyś oferował Getin czyli 10% cashback. W jednym miesiącu można zgarnąć do 100 zł, łatwo więc policzyć, że aby zgarnąć całą pulę wystarczy wydać 1000 zł w miesiącu. Dziś przy galopującej inflacji nie jest to już niemożliwe.

Skoro oferta ma potrwać przez pół roku, to łatwo policzyć, że po 6 miesiącach dostaniemy przelewem na konto w sumie 600 zł. A po drodze można zgarnąć dodatkowe 50 zł i o wiele więcej z odsetek na KO.


3) 50 zł za skorzystanie z polecenia

Od września ruszyła trzecia edycja programu poleceń, która również potrwa do 30 listopada 2023. Jedyne co musi zrobić polecony to wpisać kod od polecającego, wyrazić odpowiednie zgody i zrobić 3 przelewy po 2000 zł każdy przez kolejne 3 miesiące. Jednym słowem warunki są banalne.

Jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com. Przed przystąpieniem do pisania tego artykułu zapisałem się do nowej edycji programu poleceń, więc w dalszym ciągu mogę polecać to fajne konto z darmowymi przelewami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.

Jak widać nowa edycja jest niemal identyczna z poprzednią. Niemal, bowiem jest jedna drobna różnica. Konto skarbonka czyli te z limitem do 3k teraz ma oprocentowanie 7%, więc widzimy dzięki temu jakie w niedalekiej przyszłości będzie oprocentowanie podstawowego KO

Podsumowując mamy to czego można się było spodziewać czyli obniżki do 7%. Inne banki jak ING czy Alior zjechały już nawet z siódemki, na szczęście od jutra Millennium utrzyma 7% więc jak sądzę jest szansa, że nie będzie gorzej w Velo...

 

Regulamin 10/2023 edycji KO w Velo na 7,00% do 8 października

Regulamin promocji Witaj w Velo bank i zgarnij 600 zł ważne do 31.11.2023

Regulamin programu poleceń Velo - edycja nr 3 do 31 listopada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz