wtorek, 31 października 2023

990 zł do zgarnięcia z 100% cashback na limimtowanej ofercie karty w Citi z krótką karencją

Rosnąca inflacja powinna pociągać za sobą większe premie w bankach. Póki co banki do tego się nie kwapią a jeśli to robią to raczej kosmetycznie jak opisany w poprzednim poście Alior. Dużo większą podwyżkę zafundował za to Citi, gdzie do zgarnięcia jest teraz blisko 1000 zł w postaci 100% cashback co jest rekordem jak na ofertę za zwykłą kartę. Co więcej karta jest darmowa przez pierwszy rok.

 

Kto może z tego skorzystać? Wymaganie nie są duże: wystarczą dochody na poziomie zaledwie 1200 zł netto przez ostatnie 3 miesiące, zaś w przypadku firm 2500 zł przez ostatnie 12 miesięcy. Jest tu też bardzo krótka karencja bank patrzy wstecz czy mieliśmy kartę na 1 marca 2023 czyli karencja wynosi tylko 8 miesięcy z hakiem:)

Tutaj zgarniesz nawet 990 zł za kartę z 100% cashback w Citi

Oferta niestety tym razem nie jest długa. Zwykle oferty z kartą trwają przez wiele miesięcy, ale do opisywanej tutaj promocji będzie się można zapisać tylko do 30 listopada 2023. Zresztą nawet i to nie jest pewne, bowiem bank przewidział pulę ograniczoną tylko do 990 wniosków, a więc link może być nieaktywny przed deadline.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę? Promocję podzielono na 2 części:


1) 297 zł za wydanie 300 zł

W pierwszej części, która trwa przez pierwszy kwartał posiadania karty, powinniśmy po aktywacji karty zarejestrować się w programie Mastercarda Bezcenne Chwile. W programie tym zdobywa się punkty wymienialne na konkretną kwotę.

W przypadku tej promocji za wydanie zaledwie 100 zł (ściślej powyżej 99 zł)  w każdym z pierwszych 3 miesięcy, dostajemy punkty w ilości 23 760 co w przypadku Mastercard przekłada się na 297 zł. Zapewne odpowiednik 10% cashback z 99 * 3 zł, chociaż tak naprawdę wymagane jest powyżej 99 zł czyli dla bezpieczeństwa warto będzie wydawać 3x po 100 zł.


2) 693 zł w gotówce jako... 100% cashback

W drugiej zaczynającej się od 4 miesiąca części mamy klasykę kart kredytowych. Wydajemy kasę, przy czym cashback wynosi... 100%. Według zapisów na promocyjnej stronie za wydanie 99 zł dostajemy cashback w wysokości... 99 zł. I tak będzie się dziać przez kolejne 7 miesięcy, więc w sumie do zgarnięcia jest 7*99 = 693 zł.


Nie przypominam sobie promocji w której cashback byłby tak rekordowy. Nie mogę znaleźć regulaminu na promocyjnej stronie, ale zapisy są jednoznaczne. Dla potwierdzenia zamieszczam je na powyższym screenie.

Wysłałem już zapytanie w sprawie regulaminu opisywanej tutaj promocji i zamieszczę go na końcu artykułu jak tylko dostanę do niego link.

2) Cykliczna premia zatrzymaniowa na koniec

Po zgarnięciu wszystkich nagród warto udać zamknięcie karty. Wówczas dostaniemy ofertę zatrzymaniową, która u Amerykanów działa od wielu lat i cyklicznie z niej korzystam. W niej cashback jest niższy i wynosi 10%, ściślej bank daje nam 100 zł zwrotu za wydanie 1000 zł w przeciągu kolejnego kwartału.

Tutaj zgarniesz nawet 990 zł za kartę z 100% cashback w Citi

Taka oferta nie jest już tak ciekawa jak opisana wyżej, tym bardziej, że po roku pojawia się opłata w wysokości 12 zł. Jednakże wydanie 300 zł w miesiącu zwalania z tej opłaty więc można tak sprytnie rozplanować zakupy, że dalej będziemy na niej zyskiwać, Tym bardziej, że dodatkowym zyskiem jest samo korzystanie z grace period o czym pisałem tu już wielokrotnie.

 

Regulamin promocji 990 zł - jesień z kartą kredytową Citibank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz