poniedziałek, 4 grudnia 2023

Okazyjne 650 zł do zgarnięcia w promocji mBank i 7% na KO

Świetna oferta karty w Citi omawiana w poprzednim wpisie już się niestety skończyła. Pojawiła się za to rzadko spotykana okazja podkręconej promocji w mBank. Niedawno pisałem o najnowszej promocji mBanku w której do zgarnięcia było 460 zł. Tamta oferta została podrasowana o kolejne 190 zł, więc w sumie można tutaj zarobić na start 650 zł. Dodatkowy bonus jest oczywiście limitowany i zapewne skończy się dużo przed czasem. Na deser mamy tutaj KO na 7%.


Jak zwykle jest to zwykła nakładka do trwającej do 7 lutego 2024 promocji opisanej tutaj w październiku. Dodatkowy bonus w wysokości 200 zł jest w postaci bonu do Biedronki oraz usługę Allegro Smart za darmo przez miesiąc. Strona promocyjna zawiera jednak licznik i na moment pisania tego artykułu wskazywał on tylko 2900 dostępnych wniosków.


Innymi słowy obecna oferta na pewno skończy się grubo przed czasem i po wyczerpaniu limitu powróci stara promocja z premią w wysokości 460 zł. Widzę jednak, że linki nie zostają z automatu podmienione, więc poniższy link promocyjny będzie nieaktywny po wyczerpaniu limitu.

Tutaj zgarniesz 460 zł w mBank oraz założysz KO na 7%

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowe 200 zł?

 

1) 200 zł za przystąpienie do programu mOkazje

W zasadzie nie musimy nic robić poza wyrażeniem zgody na przystąpienie do programu mOkazje. Do wypłaty nagrody trzeba co prawda spełnić dwa warunki:

  • jednorazowy wpływ na konto w ciągu 7 dni od momentu otwarcie konta
  • 8 płatności kartą/telefonem/blikiem w miesiącu otwarcia konta lub kolejnym

ale powyższe warunki są wymagane w podstawowej premii 450 zł, którą przypominam niżej, więc na dobrą sprawę 200 zł jest za darmo. Jest to więc najlepszy moment na wejście w tę promocję, pod warunkiem, że nie było się tutaj klientem po 1 stycznia 2020.

2) 150 zł za założenia konta przez selfie lub e-dowód

W podstawowej promocji bank premiuje sposób zakładania konta. Jeśli zrobimy to przez selfie lub e-dowód możemy liczyć na bonus w wysokości 150 zł. W mBank dobre jest to, że premie się kumulują za wykonanie jednej czynności. Owe 150 zł dostaniemy za... spełnienie warunków opisanych w punkcie 3 poniżej, które bank nazywa aktywność na koncie.


3) 200 zł za aktywność

Druga część podstawowej promocji została podzielona na kolejne 3 podpunkty premiowane z osobna:

a) 100 zł za szybki wpływ

W dalszym ciągu mBank premiuje szybki wpływ na konto, warunek banalny, bowiem przelać na konto 1000 zł w ciągu 7 dno od otwarcie konta nie jest trudny. A warto to zrobić dla dodatkowe stówki. W sumie bank chce by:

  • przelać 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
  • zrobić 8 transakcji kartą/telefonem/Blik

tak jak w punkcie 1 czas na wykonanie tych czynności mamy do końca miesiąca następującego po tyn w którym założyliśmy konto. To zaś oznacza, że punkt 1 zawiera się w drugim, tam bowiem jest wymagane wykonanie tylko 5 płatności w podobny sposób.


b) po 50 zł za wpływ i transakcje w drugim i trzecim miesiącu

warunki opisane powyżej powtarzają się w kolejnych miesiącach, tyle że w kolejnych miesiącach premia za nie wynosi po 50 zł. Mamy więc:

  • przelać 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
  • zrobić 8 transakcji kartą/telefonem/Blik

Warunki to nietrudne, więc oferta jak zwykle w przypadku mBanku jest godna polecenia.

3) 100 zł za założenie konta dla dziecka

Dodatkowa stówka jest do zgarnięcia za założenie konta dla dziecka, przy czym dotyczy to konta eJunior czyli dzieci do 13 roku życia. Dla przypomnienia wczoraj omawialiśmy tutaj ofertę dla nastolatków czyli dla przedziału wiekowego w zakresie 13-17. Dla starszych dzieci bank oferuje nieco więcej bo 110 zł, ale premię można wydać tylko w Żabce.

4) 7% na KO

Ostatnia korzyść warta wspomnienia to rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele, które na dziś oprocentowane jest na 7% co de facto jest najwyższą stawką na rynku. Należy tu jednak podkreślić, że na 7% mogą liczyć tylko osoby, które założą konto przez selfie lub e-dowód.

Kto wybierze dowolny inny sposób otwarcia konta będzie mógł liczyć tylko na 5,50% co już nie jest aż tak atrakcyjną stawką. Konto to ma jednak dziwny warunek, by różnica w zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc wynosiła minimum 100 zł. W przeciwnym razie bowiem stawka na koncie wynosić będzie zaledwie 0,50%.

Podsumowując mamy najlepszy moment do wejścia w promocje oferowaną przez mBank. Jedyny jej minus to strasznie długi okres karencji, który zbliża się już do 4 lat co jest jednym z rekordów spośród ofert opisywanych tutaj...

Regulamin promocji Zyskaj bonus od mBanku ważny do 31 marca 2024

Regulamin promocji Zyskaj 460 zł z eKontem osobistym II edycja - ważna do 30 czerwca 2024

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz