środa, 7 lutego 2024

Nowe oferty dwóch promocji: premia do 650 zł na start oraz do 7% na KO w Velo

Trudno nie odnieść wrażenia, że najbardziej wyczekiwaną ofertą na blogu są nowe edycje konta oszczędnościowego w Velo, a przedtem jej poprzednika czyli Getin. Potwierdzają to od lat liczne pytania i próby odgadnięcia tego jaka będzie nowa stawka. No to mamy odpowiedź w postaci najnowszej oferty z numerem dwa.


Co ciekawe dzień wcześniej czyli 1 lutego 2024 ruszyła też nowa edycja promocji samego konta osobistego. W dalszym ciągu da się tutaj zgarnąć rekordowe do 650 zł i będzie obowiązywać przez kolejny kwartał. Jak widać Velo dobrze się trzyma, tym bardziej że oferta ma potrwać przez kolejny kwartał.

Zaczynamy od nowej edycji konta osobistego, te bowiem pojawiło się jako pierwsze.

1) 600 zł na start dla nowych klientów

Nowi, a tych jak widzę po chętnych zgłaszających się po kod polecający, jest wciąż dużo, mogą na start zgarnąć w bardzo łatwy sposób 650 zł: 600 zł za cashback na przyzwoitym poziomie 10% oraz dodatkowo 50 zł za polecenie o czym niżej.


Zaczynamy oczywiście od rzutu oka na karencję. Choć Velo to bardzo fajny bank, to jednak w przypadku karencji nie wygląda to już tak różowo, bowiem bank jej nie skraca. Obecnie wynosi ona już ponad rok, bank bowiem sprawdza czy byliśmy jego klientami przed 31 grudnia 2022. Innymi słowy tylko ten kto zamknął konto przed tą datą może wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 650 zł na start w Velo bank i założysz KO na 7%

Od nowego roku Velo zmienia numerację i rozpoczynająca się od 1 lutego nowa promocja konta nosi numer 1/2024 Potrwa ona. do 30 kwietnia 2024 i załapując się do tego dnia do tej promocji masz możliwość zgarnięcia 600 zł przez kolejne pół roku, więc nie ma znaczenia kiedy przystąpisz do promocji.


 

Na czym polega sama promocja? W zasadzie na tym samym co kiedyś oferował Getin czyli 10% cashback. W jednym miesiącu można zgarnąć do 100 zł, łatwo więc policzyć, że aby zgarnąć całą pulę wystarczy wydać 1000 zł w miesiącu. Dziś przy galopującej inflacji nie jest to już niemożliwe.

Skoro oferta ma potrwać przez pół roku, to łatwo policzyć, że po 6 miesiącach dostaniemy przelewem na konto w sumie 600 zł. A po drodze można zgarnąć dodatkowe 50 zł i o wiele więcej z odsetek na KO.


2) 50 zł za skorzystanie z polecenia

Zyski z zakupów można podkręcić korzystając polecenia. Jest to osobna promocja, która potrwa jeszcze tylko do 29 lutego 2024. Chociaż czas trwania powyższych dwóch promocji jest różny, to karencja dla obu jest identyczna, nie można mieć tutaj konta po 31 grudnia 2022.

Jedyne co musi zrobić polecony to wpisać kod od polecającego, wyrazić odpowiednie zgody i zrobić 3 przelewy po 2000 zł każdy przez kolejne 3 miesiące. Jednym słowem warunki są banalne, nic dziwnego że od wielu lat najwięcej chętnych zgłaszających się do mnie po kod jest wśród klientów Velo.

Jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com. Chociaż polecam wiele kont, Velo zdecydowanie jest najczęściej wybierane przez was. Nic dziwnego bo to bardzo fajne konto z darmowymi przelewami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.

3) Druga edycja KO ze stawką bez zmian

Poza premią na start z możliwością podkręcenia zysku przez skorzystanie z polecenia Velo to przede wszystkim powtarzalne i w zasadzie od lat najlepsze konto oszczędnościowe z nieograniczoną ilością darmowych przelewów wewnętrznych.

Tutaj założysz KO na nowej, dzielonej stawce 7/6,50% w Velo

Od niedawna mamy dwie stawki dla nowego klienta uzależnione od ilości wpakowanych środków. I tak:

  • 7% jest gwarantowane dla kwoty do 50k
  • 6,50% dla kwoty pomiędzy 50k-300k

Powyższy podział na dwie stawki dotyczy tylko nowych klientów. 7% pełni tutaj więc rolę wabika. Pozostali klienci czyli stali czytelnicy bloga mogą liczyć tylko na 6,50% więc taką stawką objęte jest cały limit do 300k

Promocyjne oprocentowanie, które będzie trwać przez 3 miesiące, dotyczy oczywiście nowych środków, te zaś bank oblicza względem  30 stycznia 2024 czyli zaledwie 3 dni wstecz a więc tak jak poprzednio. Nowa oferta wpisuje się w numerację miesięczną, więc skończy się dokładnie 29 lutego 2024.

Podsumowując nie jest źle. Dalej mamy możliwość zgarnięcia fajnej premii na start i będzie to trwać przez kolejny kwartał, Dalej też mamy fajnie oprocentowane konto, co prawda akurat pod koniec stycznia wyzerowałem tutaj saldo, ale chętnie wrócę do tego banku bo to o wiele przyjaźniejszy bank od konkurencji, nawet po zniknięciu nazwy Getin. Niestety będę mógł załapać się dopiero w marcu, akurat gdy skończą się lokaty w BFF.


Regulamin promocji Witaj w Velo bank i zgarnij 600 zł ważne do 30 kwietnia.2024

Regulamin programu poleceń Velo - edycja nr 4 do 29 lutego 2024

Regulamin 2/2024 edycji KO w Velo na 7/6,50% do 29 lutego 2024

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz