wtorek, 16 kwietnia 2024

Hit - łatwe 600 zł w promocji Odlotowa giga premia w Paribas

Trwa wciąż nowa promocja o nazwie Odlotowa giga premia w Paribas. To nawiązanie do najwyższej jak dotąd premii jaką ten bank oferował za otwarcie konta czyli 600 zł. W tym banku daje się często zauważyć regułę: im wyższa premia, tym trudniejsze warunki. Ale każda reguła ma swoje wyjątki, a tutaj można stwierdzić, że znów mamy prawdziwy hit, bo warunki są banalne.


Zaczynamy do sprawdzenia czy czasem bank nie namieszał czegoś w definicji nowego klienta. To co prawda najbardziej stabilny bank pod tym względem, ale nic nie trwa wiecznie. Rzut oka na regulamin uspokaja od razu, nic się nie zmieniło czyli dalej obowiązuje 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta.

Tutaj zgarniesz 600 zł za otwarcie konta w Paribas

Nowa promocja z fajną premią potrwa jednak bardzo krótko. Bank z góry zapowiada, że najdłużej oferta może potrwać do 24 kwietnia 2024, ale możliwe że powyższy link promocyjny będzie aktywny krócej, bowiem bank przygotował tylko 2000 sztuk czyli mniej niż zwykle. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?


1) 80 zł premii za... podpisanie premii

Bank kontynuuje tradycje rozdawania kasy za darmo. Nie trzeba bowiem robić nic by zdobyć pierwszą z nich, wystarczy tylko sama chęć udziału w promocji. Za podpisanie umowy dostaniemy jednak nie 80 zł w gotówce lecz w postaci 10 e-bonów do sklepu Żabka. I tak dobrze jak za darmo.


2) 240 zł za aktywność w maju

Później mamy już klasykę czyli nagradzanie za aktywność na koncie. W maju do spełnienia będą 3 warunki:

  • 4 transakcje blik na dowolną kwotę
  • wpływ własny na konto w Paribas na kwotę 1000 zł
  • przelew na zewnątrz na kwotę  350 zł

Oczywiście można przelać sobie z powrotem 990 zł, a zostawić 10 zł na niezbędne zakupy. Warunki jak widać są banalnie proste i o niebo łatwejsze niż ostatnio gdy bank żądał wydania aż... 1200 zł


2) 280 zł za aktywność w czerwcu

W ostatnim miesiącu czyli jeszcze w pierwszym półroczu bank wymaga podobnych czynności co w maju, ale nieco zmodyfikowanych. W czerwcu do spełnienia będą 3 warunki:

  • 6 transakcji blik na dowolną kwotę
  • wpływ własny na konto w Paribas na kwotę 1200 zł
  • przelew na zewnątrz na kwotę  350 zł

Warunki są równie banalne, bowiem przelać sobie 1000 zł czy 1200 zł to żadna różnica. Jedyna różnica w stosunku do maja to dodatkowe 2 płatności blik, które da się zrobić w minutę.

Tutaj zgarniesz 600 zł za otwarcie konta w Paribas

Aż szkoda, że nie mogę wziąć udziału w tej promocji, bowiem moja karencja obowiązuje jeszcze do września. Gdyby nie to nie zastanawiałbym się długo lecz jako jeden z pierwszych starałbym się załapać na tę promocję. Coś czuję że niebawem będę informować że limit wniosków już się wyczerpał...


Regulamin promocji Odlotowa giga premia 600 zł w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz