sobota, 8 stycznia 2022

Bardzo łatwe 300 zł na start w Alior oraz KO na 1,7% i 2% na powitanie Nowego Roku

Omawiana w poprzednim poście propozycja Paribasa nie jest najciekawsza, a tutaj powinny się znajdować najciekawsze posty, które giną powoli na wskutek omawianych nowości na FpG. Warto więc przypomnieć najlepszą propozycję Nowego roku dla tych co ją przegapili.

Jako pierwszy od razu z pierwszym dniem 2022 ruszył popularny Alior, przez fakt oferowania najlepszego KO na rynku ze stawką 1,70% oraz nieograniczoną ilością darmowych przelewów na ror. Od stycznia zamiast 200 zł do zgarnięcia na start jest już 300 zł.


Kto może z tego skorzystać? Hmmm, obecnie mamy drugą edycję tej promocji. W pierwszej karencja wynosiła 2 lata,w obecnej edycji nie uległo to zmianie. Dalej należy mieć przerwę dwuletnią w posiadaniu tutaj konta by wrócić po premię i liczne bonusy.

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 300 zł na start

Nowa edycja potrwa przez najbliższe dwa miesiące, więc powyższy link powinien być aktywny do 28 lutego 2022. W poprzednim artykule na ten temat linki zostały automatycznie podmienione, więc jak sądzę podobnie będzie od marca, jeśli oczywiście będzie 3 edycja. Pamiętajcie by przy składaniu wniosku zaznaczać odpowiednie zgody, bo to warunek podstawowy w każdej promocji bankowej - tutaj dotyczy to zgody na wiadomości elektroniczne oraz głosowe.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć o stówę więcej niż poprzednio czyli 300 zł?

300 zł za banalne dwie czynności w miesiącu

Warunki nie są jakoś skomplikowane. Bank wymaga by jedynie by w każdym miesiącu trwania promocji:

  • zalogować się do apki
  • wykonać zaledwie jedną transakcję kartą do konta

Za takie dwie banalne czynności dostaniemy 50 zł. Niniejsza promocja trwa przez pół roku, więc sumie takich premii można mieć 6 co daje nam tytułowe 300 zł. Jak ktoś przegapi w którymś miesiącu te warunki to przepada mu tylko premia za dany miesiąc, nie ma kar wprzód, Warunki są jednak tak łatwe, że trudno tutaj coś przegapić.

Uwaga: warto na konto przelewać sobie jednorazowo 1500 zł w miesiącu by uniknąć niepotrzebnej opłaty wysokości 10 zł (nie dotyczy osób do 26 roku życia, które nie muszą nic robić).

 


Konto w Alior jest zdecydowanie jednym z najlepszym na rynku i w przeciwieństwie do innych banków tutaj warto zostać na dłużej. Sam mam tutaj konto od zarania dziejów, bo też tutaj dzieje się najwięcej. Przykładowo do konta można wybrać sobie dwie darmowe korzyści, które w dowolnym momencie można zmieniać w zależności od potrzeb.

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 300 zł na start

Wyżej widzimy przykładowo co jest do wyboru. Przydać się może wybranie 5 darmowych przelewów w miesiącu, a limity wcale nie są tutaj małe. Można także wybrać wyższe oprocentowanie na KO. Te opcje zaznaczyłem na żółto by łatwiej je odnaleźć. Sam je obecnie używam po zmianach.

 


Trzeba jednak pamiętać, że wyższy procent na KO wiąże się z dodatkowym, na szczęście banalnym warunkiem. Wystarczy przelać sobie na ror 2000 zł z innego banku i po sprawie. Od następnego dnia zobaczymy w szczegółach konta stawkę 1,70%. Obecna edycja KO potrwa do 17 stycznia 2022 i jest jedną z najlepszych na rynku.

2) Od dziś nawet 2% na KO przy wyborze korzyści

Na marginesie jak widzę od dziś do 10k można liczyć nawet na 2%, ale w tym przypadku wymagane są płatności kartą na 300 zł. Szczegóły widoczne są na poniższym screenie. Ta promocja będzie trwała przez 3 miesiące do 31 marca 2022, zaś od kwietnia może zostać nawet zwiększona tak jak zwiększono stawkę od dziś.Podsumowując to konto typu must have, dla mnie zresztą jest jednym z głównych kont i to z wielu innych powodów od opisanych powyżej. Jest tu bowiem także najlepsze konto maklerskie na rynku, bardzo dobry kantor walutowy. Karta do konta zaś nie jest potrzebna, więc po zgarnięciu premii można ją po prostu olać.

Regulamin promocji 300 zł za bankuj mobilnie

Tabela oprocentowania kont w Alior od 21 grudnia 2021

2 komentarze:

  1. Karta przecież kosztuje 5 zł, lub trzeba nią zrobić 300 zł obrót co miesiąc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak mało komentarzy a przecież 300,00 zł piechotą nie chodzi !

    OdpowiedzUsuń