sobota, 5 lutego 2022

360 zł do zgarnięcia za konto 360 stopni w Millennium z krótszą karencją

Choć oferta Aliora omówiona w poprzednim wpisie pozostaje jedną z najciekawszych obecnie, to konkurencja nie śpi. W Millennium też zaczęły się ostatnio pozytywne zmiany. Na KO mieliśmy jak się okazuje podwójną podwyżkę bo z jednej strony stawka została podniesiona z 1,20% do 1,50% a z drugiej limit kwotowy podwojono i obecnie można pakować nawet do 100k. Wreszcie. 

Zmieniło się także to co u Portugalczyków wydawało się niemożliwe. Skrócono karencję i to znacznie bo aż o rok w stosunku do poprzedniej edycji konta 360 stopni. W dalszym ciągu zaś w bardzo łatwy sposób do zgarnięcia jest 360 zł, a to dość dużo jak na bordowych, długo bowiem premia wynosiła przecież tylko 200 zł.


Kto może z tego skorzystać? Do niedawna mieliśmy tutaj dożywocie i jak ktoś już skorzystał z premii za otwarcie konta miał pozamiatane. Od mniej więcej roku to się wreszcie zaczęło zmieniać i w stosunku do poprzedniej edycji która trwała od listopada karencję skrócono o rok. Dziś mogą tu wracać osoby, które nie miały konta po 1 stycznia 2019 dalej długo, ale z każdą edycją coraz lepiej.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

W drugiej edycji konta skrócono też czas jej trwania. Poprzednio trwała ona strasznie długo, teraz tylko do końca przyszłego miesiąca czyli do 31 marca 2022. Powyższy link promocyjny zapewne odnowi się automatycznie od kwietnia, tak jak to stało się w artykule z listopada.


 

Jakie warunki mamy do zgarnięcia premii? Premia jest trudna do pokrojenia tworzy bowiem koło, więc bank po prostu przeciął je na dwie połówki serwując chętnym po 180 zł w dwóch turach. Za to warunki są banalne, ale to w Millennium jest tradycją, nie pamiętam bowiem by jakakolwiek promocja miała jakieś wygórowane warunki

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

  • aktywowali apkę Millennium
  • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

Potem jest już wieloletnia tradycja. Konto mam tutaj od ponad 10 lat, a warunki są tutaj ciągle takie same i ciągle banalne:

  • wpływ na konto na 1000 zł
  • jedna płatność kartą lub blikiem

powyższe jakże łatwe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące. Nagroda podobnie jak w opisanym wczoraj promocji w Santander jest łączna za kwartał.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Podsumowując nareszcie mamy pozytywne zmiany w banku, który niczym ING tkwił w okowach jednostajności. Zachowano tutaj to co najlepsze czyli banalne warunki dla zgarnięcia premii, a z drugiej wreszcie podniesiono premię i zaczęto skracać karencję, chociaż w tym ostatnim przypadku jeszcze dużo można zmienić na lepsze.

Regulamin II edycji promocji Aż 360 zł z kontem 360 stopni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz