poniedziałek, 3 stycznia 2022

350 zł w nowej promocji na Plany na Nowy Rok spełniamy w Paribas

Opisany w poprzednim artykule promocja już się skończyła. Paribas ma jednak inną aktywną wciąż promocję na Nowy Rok, który powitaliśmy w sobotę. Obecnie do zdobycia jest 350 zł z myślą o spełnieniu planów na nowy rok. Co tym razem wymyślono?


Zaczynamy jak zwykle od adresatów. Kto tu może sobie zgarnąć reklamowane 350 zł, znowu Ci, którzy nie mają tu konta od roku? Zerkamy na regulamin i jakżeby inaczej: dalej mamy karencję 12 miesięczną dla tych co chcą wrócić po nową i w miarę łatwą premię w Paribas.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Na dobry początek w Paribas

Promocja ma potrwać dość długo jak na Paribasa bo aż do 23 stycznia 2022. No chyba, że wcześniej wyczerpie się limitowane 3000 sztuk przeznaczone dla tej akcji. Czy jednak warto startować w tej promocji czyli innymi słowy jak trudno jest zdobyć tę premię?


 

1) 100 zł na start za dwa banalne warunki w lutym

Początek jak zwykle jest łatwy i trzeba go będzie spełnić w lutym. Należy jednak pamiętać, że zanim przejdzie się do warunków podstawowych do 6 lutego 2022 należy nadać PIN do karty. W lutym zaś należy:

  • zrobić przelew w dowolny sposób
  • dokonać 3 transakcji BLIK

przelew w dowolny sposób to oczywiście przelew z apki bądź z kompa jak kto woli. Ważne by przelać sobie na inne konto kasę na dowolną kwotę. Za to oraz 3 transakcję blikiem dostaniemy w marcu pierwszą stówkę.

 


2) 125 za trzy warunki w marcu

W marcu mam małą zmianę. Warunek przelewu na zewnątrz pozostaje bez zmian, za to zamiast transakcji blikiem mamy dwa inne warunki:

  • zrobić przelew w dowolny sposób
  • wykonać 10 transakcji kartą na dowolną kwotę
  • dokonać wpływu na konto na dowolną kwotę

Zamiast 3 transakcji blik mamy aż 10 transakcji kartą + przelew do Paribasa z zewnątrz. Z tym dość licznym machaniem kartą Paribas nieco przesadził. W zamian dostajemy bowiem 125 zł w kwietniu, dość dziwna kwota premii jak na Paribasa.

3) 125 zł za te same warunki w kwietniu

W ostatnim miesiącu mamy dokładną powtórkę wymagań z marca i taką samą premię 125 zł, która dotrze do nas w maju. 

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Na dobry początek w Paribas

Wybierając kartę decydujemy się oczywiście na darmową opcję. Jest ona darmowa po dokonaniu 3 transakcji kartą, co niejako robi się samo w marcu i kwietniu. Po otrzymaniu premii zamykamy niepotrzebne już konto. Podsumowując oferta jest średnia jak na Paribasa. Były lepsze, były gorsze, ale tutaj nigdy nie wiadomo co wymyślą. Póki co życzę wszystkim czytelnikom bloga Wesołych świąt i chwili błogiego spokoju od codziennej gonitwy - to na pewno należy się każdemu przynajmniej raz w roku jak nie częściej.

Regulamin promocji 350 zł na dobry start w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz