sobota, 11 grudnia 2021

Świąteczny czas czyli 400 zł do zgarnięcia w Paribas

Poprzedni wpis został podrasowany i opisany na FpG, gdzie pokazałem jak łatwo zamiast 450 zł zgarnąć 500 zł w Santander. Tutaj więc warto przypomnieć ofertę na święta, które zbliżają się do nas dużymi krokami. Taką zaoferował ostatnio Paribas, gdzie do zgarnięcia jest 400 zł do powiększenia noworocznego budżetu.


Zaczynamy rzecz jasna od rzutu oka na karencję, bo jednak czasami bank ten zmienia czas po którym można wrócić do banku po nową premię. Jest jak zwykle: 12 miesięcy innymi słowy jeśli przez ostatni rok nie mieliśmy tutaj konta, można znów zgarnąć 400 zł.

Tutaj zgarniesz 400 zł w promocji Świąteczny czas

Promocja skończy się jeszcze przed świętami i według zamierzeń ma potrwać do 21 grudnia 2021. Jak zwykle jednak mamy tutaj warunek, że nie wyczerpie się limit 3000 wniosków, więc możliwe że promocja skończy się przed wyznaczonym terminem.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię i powiększyć noworoczny budżet?


1) 150 zł na start za przelewy wykonane w styczniu

Konieczność aktywacji karty w styczniu to oczywistość, więc trudno to uznać za warunek. Zwyklę warunki zaczynają się potem, a początek jest całkiem przyjemny, bank wymaga bowiem jedynie dokonania przelewów:

  • jeden przelew na zewnątrz na 1000 zł obojętnie czy z kompa czy z komórki
  • 5 wpływów na konto

Skoro bank nie podaje kwoty na jaką mają być wpływy, więc wystarczy zrobić sobie nawet przelewy na symboliczną złotówkę. Zrobienie w ten sposób 5 przelewów z innego banku to żaden problem, wszak to codzienność. Mając na uwadze premię w wysokości 150 zł takie przelewy robi się nawet z przyjemnością.2) 250 zł za czynności wykonane w kolejnym kwartale

Tym razem bank nie rozpisuje kolejnych trzech kroków osobno jak robił do dotychczas, lecz robi je zbiorczo, bo warunki są takie same. W lutym, marcu oraz kwietniu trzeba:

  • jeden przelew na zewnątrz na 1000 zł z kompa lub apki
  • dokonać 5 wpływów na konto
  • dokonać 2 transakcji Blik

pierwsze dwa warunki to kopia czynności wymaganej w styczniu. Tutaj dochodzi nam jeszcze konieczność zrobienia 2 transakcji blik, co też jest banalne. Żadnych operacji kartą, żadnych płatności na określoną kwotę. Ot przyjemne czynności bankowe za całkiem fajną premię, którą otrzymamy w maju. Po jej otrzymaniu zamykamy konto i czekamy na dostępną nową promocję z premią.

Tutaj zgarniesz 400 zł w promocji Świąteczny czas

Nie sposób jednak przypomnieć, że choć bank nie mówi tego wprost, warto zrobić 3 płatności kartą na dowolną kwotę by nie ponosić żadnych kosztów. Bank wymaga aktywacji karty, więc lepiej mieć ja za darmo do czasu wypłaty premii.


 

Podsumowując na pewno jest to dużo lepsza oferta od poniedziałkowej, gdzie było multum wymogów za niższą premię. Jak widać bank testuje nas na wszelkie sposoby, ale wraca do swoich całkiem niezłych standardów.

Regulamin promocji Świąteczny czas z 400 zł w Pariba

1 komentarz: