niedziela, 23 lutego 2020

Abonament komórkowy UPC za darmo przez 3 miesiące


Tym razem nie o bankach, ale również o promocji, w której można dostać coś za darmo. A darmoszki to coś co lubimy najbardziej. Tym razem do przetestowania abonament komórkowy UPS przez 3 miesiące za darmo. A przecież z neta korzystamy wszyscy. W telefonie też.

                       
Tutaj przetestujesz darmowy abonament komórkowy UPS

UPC Polska to międzynarodowy operator komunikacji kablowej, który oferuje usługi telewizyjne, telefoniczne i internetowe. Jak zapewniają, oferują nie tylko najtańszy internet, ale też najszybszy i to niezależnie od pogody i obciążeń sieci. Dostęp do neta jest bez ograniczeń, można pobierać i przesyłać pliki bez limitów.
UPS oferuje nam do przetestowania jeden z trzech pakietów. Można wybrać pomiędzy pakietami Smart, Comfort i Vip. Ceny za miesiąc użytkowania wahają się od 39,99 zł do 59,99 zł, przy czym w najdroższym pakiecie mamy bez limitu rozmowy, smsy, mmsy, internet oraz internet w roamingu UE: 5,03 GB. Dodatkowo nie ma okresu zobowiązania. Teraz możemy skusić się odpowiadający nam pakiet i mieć go za darmo przez 3 miesiące. A potem zostać lub ... zrezygnować ;)

Oczywiście w ofercie są też telewizja + internet w różnych pakietach. 

A także pakiety takie jak dostęp do HBO GO  lub FILMKLUB - w promocyjnych cenachWychodzi na to, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zjedli wisienkę z tego tortu, a później w razie potrzeby, ulotnili się z przyjęcia ;)

5 komentarzy:

 1. Tytuł trochę wprowadza w błąd - bo UPS to firma kurierska. Kablówka - to UPC ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ups czy upc?????

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, tak;) przepraszam za literówkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko że rozmowy i smsy bez limitu oraz 10 Gb internetu to ja mam w Playu w prepaidzie za 25 złotych. Bez zobowiązania jako usługa solo. A oni chcą 30 złotych i to w pakiecie z innymi usługami. DOBRODZIEJE.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie możesz wziąć samej usługi komórkowej na próbę. Dostaniesz ja tylko jako usługę dodatkową do internetu.I to chyba tylko przy nowym zamówieniu.

  OdpowiedzUsuń