wtorek, 25 lutego 2020

Ostatni dzwonek na 3,50% na KO oraz dodatkową kasę w Getin Banku

Na fpg Polcan rozważa gdzie ulokować kasę na dobry procent, bo coraz trudniej znaleźć coś gdzie nas jeszcze nie było, no i oczywiście, by nie dawać kasy na śmiesznie niski procent. Dlatego warto przypomnieć, że do końca lutego Getin oferuje nam KO na 3,5%. Co zaoferuje potem - biorąc pod uwagę powszechny spadek oprocentowania - nie wiadomo.


Konto w Getin już samo w sobie jest na tyle dobre, że nie wymaga dodatkowej zachęty by go zakładać. Nieograniczona ilość darmowych przelewów na jednym z najlepszych KO na rynku, które można stale odnawiać jest wystarczającą zachętą, ale jeśli bank dodatkowo daje bonus to nic tylko się cieszyć


Dla osób, którym będzie się chciało robić tylko jedną banalną rzecz: przelewać sobie 1000 zł na konto osobiste, Getin oferuje Bonus dla aktywnych VII czyli 3,50% na KO do kwoty 10,000 zł. Aktualnie jest to najwyższa stawka na rynku. Przelew na 1000 zł nie jest żadnym problemem, bowiem przelana kasa może być od razu przelana z ror na KO, więc nie tracimy nic na tym przelewie. 
Bonus dla aktywnych trwa długo, bo aż przez 12 miesięcy i obowiązuje dla kwoty do 10.000 zł. Nadwyżkę nad tę kwotę można oczywiście pakować na drugie konto oszczędnościowe, gdzie stawka jest odrobinę niższa. 

Nie jest to jednak oferta dla każdego - musi to być osoba, która nie miała tutaj konta w terminie 11 maja 2017 do 30 listopada 2019. Jak widzimy tutaj stała jest data początkowa, lecz o kolejny kwartał wydłużono nam karencję.Ponadto w ofercie mamy elastyczne Konto oszczędnościowe IV - 2,70% Stawka jest identyczna jak w Millennium. Ale KO w Getin wciąż ma atut nieograniczonej ilości darmowych przelewów wewnętrznych do końca 2020Oprocentowanie dotyczy kwoty 100.000 zł.  Czas trwania promocji to 3 miesiące. Badanie salda przypadło na 14 stycznia 2020. Promocja potrwa do 29 lutego 2019.


Co więcej zgarnąć możemy 50 zł na start.
To jedno z najlepszych konto na rynku, gdzie wystarczy tylko jedna płatność kartą na dowolną kwotę, by konto było całkowicie za darmo. 

Nowi jak zwykle mogą liczyć na więcej. 50 zł dostanie ten, kto poza jedną płatnością przeleje sobie 3x 1000 zł na konto w 3 kolejnych miesiącach. Wystarczy założyć konto z polecenia, a jeśli nie masz kodu polecającego, możesz  napisać na marszr1@gmail.com aby uzyskać kod. Oczywiście po otwarciu konta nic nie stoi na przeszkodzie, by polecać innym to konto i zgarniać jeszcze większe zyski:)


Wciąż również można skorzystać dodatkowo z oferty 100 zł do Decathlonu.
Getin wreszcie daje dodatkową premię za fajne konto:)

Wpromocji z kontem w Getin Banku, zyskać można 100 zł na zakupy w Decathlonie. Warunki do spełnienia są bardzo proste. Zakładamy konto, rejestrujemy (do 7 dni od aktywacji konta) swój udział w promocji, wyrażamy niezbędne zgody i wykonujemy banalne aktywności na koncie.


Można zyskać 5 e-kart podarunkowych, o wartości 20 zł każda. Aby otrzymać kasę do Decathlonu, bank wymaga:
 • korzystania z aplikacji mobilnej lub wykonania przelewu w ciągu miesiąca od założenia konta - za tę aktywność otrzymamy 20 zł;
 • wykonania transakcji bezgotówkowych lub płatności kartą na min. 200 zł, w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta - kolejne 20 zł;
 • wpływu min. 1000 zł przez 3 miesiące - za wpływy otrzymamy 40 zł
 • za wykonanie wszystkich powyższych czynności - Bank nagrodzi nas następnymi 20 zł 

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2019 nie posiadają żadnych czynnych produktów w Banku. Klienci, otwierający rachunek wspólny, nie mogą brać udziału w promocji.

Promocja potrwa do odwołania, przewidziano maksymalnie 2000 wniosków. Wtedy też zgodnie z zapowiedzią Banku, promocja zakończy się.
5. Lokata mobilna 2,70%
Dodatkowa korzyści jaką daje posiadanie konta w Getin to lokata mobilna, którą można odnawiać. Lokata do 10.000 zł ostatnio spadła na 2,70% ale w dalszym ciągu warto ją zakładać.


 

Getin Bank oferuje wiele promocji, które można łączyć. Dlatego warto skorzystać i wycisnąć jak najwięcej korzyści dla siebie. Czas na udział kończy się 29 lutego 2020.

4 komentarze:

 1. "KO, które można stale odnawiać" - ??
  Oj - raczej nie tak "stale" - chyba że coś się w międzyczasie zmieniło i Getin wziął przykład z Mille. Ale wtedy to pewnie już na tym blogu by huczało...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KO można stale odnawiać, może nie w sensie ciągłym, ale w sensie parzysto nieparzystym. W każdym razie odnawiać można i nie jest to jednorazówka jak w innych bankach.
   Dla mnie obecna promocja kończy się 15 marca i odnowię sobie tę promocję jak skończy się trwająca w okolicach 15 marca.

   Usuń
 2. Lokata mobilna na 3%? Już chyba nie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewald raczej późno pisze artykuły, więc nic dziwnego że zdarzają się błędy. Dzięki za czujność, korekta już jest naniesiona:)

   Usuń