czwartek, 13 lutego 2020

Do 200 zł za samą rejestrację w Blue bonus z kartą Diners Club


W ostatnim czasie mamy prawdziwy wysyp promocji, więc by nadążyć z ich opisywaniem przenosimy się tutaj. W tym tygodniu ruszyły niemal jednocześnie dwie promocje Blue Bonus i to dzień po dniu i jak się okazuje dwie drastycznie różne.

Pierwszą z nich opisał wczoraj Ewald na FpG i jak wynika z jego opisu wcale nie był on tak ciekawy jak ubiegłoroczne akcje z premią 100 zł za darmową pożyczkę. Na szczęście najnowsza jest o wiele bardziej ciekawa i zgarnąć znów można 100 zł za samą rejestrację:)


Kto może z tego skorzystać? Praktycznie każdy z nas, bowiem promocja dotyczy nigdy nie omawianej jeszcze u mnie karty Diners Club. Warto więc ją zdobyć, zgarnąć premię i zamknąć, bo przez pierwszy rok jest ona całkowicie darmowa:)

Tutaj weźmiesz udział w Blue Bonus III i zgarniesz premię za samą rejestrację

Promocja ma potrwać do 31 marca 2020. Jak zwykle w przypadku BlueBonusa na promocyjnej stronie mamy licznik odliczający czas do końca promocji. Mimo to i tak warto wziąć udział w tej akcji wcześniej nigdy bowiem nie wiadomo, czy nie okaże się, że promocja jest tak popularna, że przewidziana pula nagród nie wyczerpie się przed czasem.Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę? 
Jak widzimy na powyższym screenie praktycznie nic. Wystarczy po prostu zarejestrować się w promocji i... odebrać nagrodę:) A takie akcje lubimy najbardziej. Należy jednak uważać z wyborem nagrody mamy bowiem do wyboru 100 zł lub 200 zł.Odradzam jednak wybór wyższej nagrody, kryje się bowiem za typ pułapka. Jak się okazuje do wyboru mamy karty:
 • 100 zł za kartę Dinner Club Traveller lub Dinner Club LOT
 • 200 zł za kartę Dinner Club PREMIUM Vintage
Kusi nas by wziąć tę drugą, ale jest to nieopłacalne, więc odradzam wybór niby lepszej opcji. Pierwsze dwie są darmowe przez pierwszy rok użytkowania, zaś druga już nie. Mało tego za Premium Vintage opłata za wydanie wynosi aż 500 zł więc ta opcja odpada całkowicie.

Nazwy użyte w kartach Diners Club czyli LOT oraz Travellers sugerują, że kart tych można używać tylko w wąskim zakresie. Na szczęście niedawno się to zmieniło, kartą Diners Club można zapłacić np. w popularnym Lidlu, Carrefour, IKEA czy Auchan. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w osobnym wpisie.

Tutaj weźmiesz udział w Blue Bonus III i zgarniesz premię za samą rejestrację

Lepiej więc wybrać jedną z dwóch jakie mamy do wyboru za stówę. Informacje o opłatach za kartę znajdziecie w drugim dołączonym niżej regulaminie.

Wybieramy kartę z niższą premią

Regulamin promocji BlueBonus z Diners Club
Tabela opłat i prowizji dla kart Diners Club

17 komentarzy:

 1. Polcan najważniejsze, jak z tej karty zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak do tej pory nigdy nie było żadnych problemów z zamykaniem jakiejkolwiek karty, więc nie sądzę by tutaj było inaczej.
   O tym jak ją zamknąć będę się martwił jak dostanę darmową stówkę.

   Usuń
 2. Do czego służą te karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To po prostu karty kredytowe, które służą korzyści takich jak 10 bezpłatnych wstępów do saloników biznesowych, serwisów concierge, pakietu home assistance czy przejście Fast Track na lotniskach. Info o tym jest na stronie promocyjej.
   Jak dla mnie żadna z tych opcji nie jest ciekawa, owszem podróżuję i to bardzo dużo, ale nie korzystam z saloników biznesowych (wejście trzeba opłacić z góry by tam wejść, jeśli spróbujesz wejść zostaniesz wyproszony, z tą kartą wejdziesz) nie korzystam też nigdy z usług concierge czy pomocy domowej. Ale stówka się przyda do wykorzystania skoro jest praktycznie darmowa. Potem można zamknąć niepotrzebną kartę.

   Usuń
  2. Więcej o kartach znajdziesz niżej:
   https://www.dinersclub.pl/karty-prywatne.html

   Usuń
 3. Ja jednak poczekam na kolejną promocję związana z darmowymi chwilówkami. Jakoś nie chcę się pakować w kolejną kartę kredytową nawet jeśli nie będę jej używał

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko, żeby te wstępy były darmowe, to trzeba wydać kartą 1000 zł w 30 dniach poprzedzających wizytę, niby kwota nieduża, ale jednak i trzeba pilnować kiedy co się wydawało. A co do zamknięcia jeżeli się okaże, że trzeba by udać się do PKO BP osobiście to moim zdaniem te 100 zł nie warte świeczki, moja mama ma tam konto i jak chce coś załatwić to czeka 3-4 godziny, więc dla mnie nieopłacalne bo przez ten stracony czas więcej zarobię pracując niż siedząc.

  OdpowiedzUsuń
 5. 100zł premia minus 25zł za wysyłkę karty .
  75 zł na czysto...
  tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro zadzwonię do organizatora i potwierdzę tę informację.

   Usuń
  2. 25 zł za wysyłkę kurierem, pocztą pewnie za darmo, w bankach identycznie jest więc myślę, że tutaj analogicznie.

   Usuń
  3. Organizator potwierdza, żeby zamawiać dostawę pocztą by zgarnąć całą stówę i nie płacić za kuriera.

   Usuń
 6. Czy trzeba dostarczać dokumenty, zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach?

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyle zachodu aby zdobyć 75-100 (?) PLN.
  Dziadostwo po prostu !

  OdpowiedzUsuń
 8. Zyskaj aż 400 zł na zakupy w sklepach Lidl z Kartą Kredytową Citi Simplicity !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tę ofertę opisano na FpG:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2020/02/400-z-do-wydania-w-lidlu-nowa-promocja.html

   Usuń
  2. Nie za samą rejestrację, bo trzeba jeszcze dostać tę kartę (a nie każdy zapewne dostanie)!

   Usuń
 9. Nic nowego ? Kompletna posucha.

  OdpowiedzUsuń