piątek, 21 lutego 2020

Ostatni dzwonek na 1050 zł z kontem firmowym w Santarder

Już tylko 3 dni zostały do zakończenia świetnej oferty konta firmowego w Santanderze. Do zgarnięcia jest sporo bo aż 1050 zł, a warunki nie są trudne do spełnienia. Osoby, które planowały założyć konto, a wyleciało im to z głowy, to ostatnia chwila, aby zarejestrować się w tej akcji specjalnej.


Z oferty mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność, które nie miały konta po 21 stycznia 2019 r.


Organizator oferuje nam 150 zł. Co trzeba zrobić, aby przyznano nam nagrodę?
Należy zarejestrować się w akcji, wyrazić niezbędne zgody oraz otworzyć konto firmowe nie później niż do 23 marca 2020 r. Następnie w terminie do 2. miesięcy należy spełnić dodatkowy warunek - wykonać min. jedną transakcję kartą lub przelew na dowolną kwotę za pomocą usługi Mini Firma ( internetowo lub mobilnie).

Harmonogram akcji
Do 3 sierpnia 2020 organizator poinformuje nas o przyznaniu premii, wtedy też  do 14 dni należy uzupełnić dane niezbędne do wykonania przelewu dla nas.

Uwaga! Umowę o konto należy podpisać za pośrednictwem kuriera. Wnioski konto złożone w oddziale nie będą premiowane!Zalety konta firmowego Santander

Bank Santander , oprócz darmowego konta firmowego, proponuje dodatkowe 900 zł. 
Można zgarnąć 4% od transakcji kartą, maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku, pod warunkiem wykonania raz w miesiącu przelewu do ZUS lub US na min. 200 zł. Ważne również by wyrazić wszystkie zgody marketingowe.


Wnioski o konto w promocji można składać do 23 lutego 2020 r. Warunki do spełnienia nie są trudne, więc warto skorzystać i zyskać ponad 1000 zł.


1 komentarz:

  1. Musze szybko założyć firmę !!
    A czy samozatrudnienie tez wchodzi w rachubę ?

    OdpowiedzUsuń