czwartek, 11 lipca 2019

Ostatni dzwonek na 350 zł z kontem na 3% w CA dla każdego


W lipcu mimo iż to sezon ogórkowy kończy się wiele fajnych promocji. Najszybciej kończy się promocja w której oczywiście wziąłem udział, bo dawnej tak fajnej promocji nie było, tym bardziej, że da się obejść warunki, warto więc ją przypomnieć w cyklu ostatni dzwonek.

Jak się okazuje niektóre banki idą nam mocno na rękę i to co rzecze regulamin można interpretować na naszą korzyść. Tak przynajmniej wynika z wielokrotnych rozmów jakie przeprowadziłem z pracownikiem tego banku, który w końcu przekonał mnie do założenia konta.


Promocję opisywałem jeszcze pod koniec marca, trwa jednak jeszcze tylko do końca tygodnia. Tutaj więc zawrę istotne informacje, które powodują, że oferta jest ciekawsza aniżeli wynikało to z poprzedniego  opisu.


Dla przypomnienia mamy do wyboru trzy opcje, spośród których jedna wybija się znacząco. To praktycznie darmowe 300 zł za przelew od pracodawcy + 50 zł za skorzystanie z kodu polecającego

Tutaj łatwo zgarniesz 350 zł w CA według sposobu opisanego niżej

Link będzie aktywny do najbliższej niedzieli 14 lipca 2019 mamy jeszcze więc niewiele czasu by skorzystać z tej oferty. Do tej pory dwie rzeczy potrafiły zniechęcić do niej, okazuje się jednak, że obie można łatwo obejść:)


1. Przeniesienie dowolnego konta
Paradoksem w tej ofercie wydawała się konieczność zamknięcia przenoszonego konta. Szkoda zamykać konto w WBK ze stawką na 3%, więc jedną z opcji było przeniesienie najpierw wynagrodzenia do innego banku, którego konto nadaje się do natychmiastowego zamknięcia.

Okazuje się, że przeniesienie dotyczy DOWOLNEGO konta. Innymi słowy nie musi to być konto na które dziś wpływa nam wynagrodzenie. Może to być konto, którego nie używamy, a którego nie chce się nam zamknąć. 

A więc robotę może załatwić za nas Credit Agricole. Francuzów interesuje tylko numer konta do zamknięcia i może to być nieużywane przez nas konto w Toyocie, Inteligo czy Optimie. Nie trzeba więc przenosić konta by zabezpieczyć obecne:)


2. 300 zł dla każdego bez wyjątku 
Drugim problemem był podział nagrody na 100 lub 300 zł w zależności od naszych dochodów. Okazuje się, że to też nie ma żadnego znaczenia łatwo bowiem sami możemy sobie zadbać o to by zgarnąć całą pulę.

Nie ma znaczenia jakie wynagrodzenie dostajemy od pracodawcy. Ważne jest, by jeden wpływ był faktycznie od pracodawcy, zaś suma wpływów wynosiła 3000 zł. Więc jak dostaniemy od pracodawcy 1200 zł to sami sobie możemy przelać 1800 zł by zgarnąć całą pulę.

Tutaj łatwo zgarniesz 350 zł w Credit Agricole

Innymi słowy zabezpiecza to nas przed wypadkami losowymi za które dostaniemy niższe wynagrodzenie. Mam tu na myśli powszechne zwolnienia L4 czy np. liczne ostatnio strajki. Przykładowo nauczyciele dostali tylko 1/3 wypłaty, co w niektórych przypadkach powodowałoby nawet brak premii.

Wszystkie te przypadki wskazałem konsultantowi podczas pobytu w banku. Zostałem zapewniony, że działa to na podobnej zasadzie jak kiedyś w starym dobrym BGŻ, gdzie bank niby płacił 1% od dochodu, ale wystarczyło sobie przelać 5000 by zgarnąć całe 50 zł:) 3. Konto oszczędnościowe 3%
Co więcej obecnie konto oszczędnościowe nie oferuje 2,50% jak bo było gdy oferta pojawiła się na rynku. Obecnie mamy 3% czyli tyle samo ile oferuje Getin! Jak dla mnie to furtka, która otwiera się, gdy pod koniec lipca skończy mi się oprocentowanie u zielonych.

Co prawda mamy tutaj ograniczenie kwotowe do 50.000 zł, ale zawsze jest to dobre uzupełnienie innych kont ze stawką 3% czy to w wubeku czy Aliorze. Stawka obowiązuje przez 4 miesiące.

Jeśli chciałbyś podkręcić zysk z założenia konta i skorzystać z kodu polecenia możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod. Na dziś to bez wątpienia najlepsza oferta na rynku.

1. Regulamin promocji Korzyści dla Ciebie 2019
2. Regulamin programu poleceń w CA 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz