piątek, 19 lipca 2019

Ostatni dzwonek na 150 zł premii oraz 3% na KO w promocji Zgarnij premię z KJO


Niby sezon ogórkowy, a jednak wiele promocji w których na pewno warto wziąć udział powoli się kończy, więc to już ostatni dzwonek na nie. Dziś przypominam o akcji specjalnej w której do zgarnięcia jest w łatwy sposób 150 zł. Dodatkowo można wciąż skorzystać z konta oszczędnościowego na 3% co dziś znów staje się dobrą stawką po problemach IB.

Kolejna fajna akcja specjalna
Kto może z tego skorzystać? Alior nie jest zbyt wymagający w przypadku nowego klienta. Wystarczy roczna przerwa a ściślej brak posiadania produktu w Alior po 10 czerwca 2018. Przy czym do produktów zaliczają się konto ror, ror walutowy lub karta kibica.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej by zgarnąć 150 zł w Alior

Promocja ma potrwać do 22 lipca 2019 a więc tylko jeszcze trzy dni. Akcje specjalne nie są już tak częste jak kiedyś, więc tym bardziej warto korzystać z okazji, te jednak zawsze się szybko kończą.

Harmonogram akcji specjalnej z Aliorem

Co trzeba zrobić by zgarnąć 150 zł?
Akcje specjalne nie mają nigdy wielkich wymagań. Na początek mamy 30 dni na założenie konta w Alior od rejestracji w promocji. Dla zwlekających na sam koniec deadline przypadnie więc na 21 sierpnia 2019.

Warunków podstawowych jest aż 4, ale za to wszystkie są banalnie proste. Na wszystkie mamy też sporo czasu bo aż 60 dni od założenia konta. Te 4 warunki to:
  • instalacja apki aliora
  • przelew na konto w wysokości 1000 zł
  • trzy płatności na dowolną kwotę
  • wybór korzyści do konta
Apka to dziś norma, praktycznie każdy bank tego wymaga, zaś trwa to chwilkę. Przelew to też banalna czynność, chociaż warto sobie przelać nie tysiaka, lecz 1500 zł tyle bowiem jest wymagane by wszystko było darmowe w tym banku.

Trzy płatności kartą też można wykonać za jednym zamachem. Bank co prawda w regulaminie daje zastrzeżenia, że nie wszystkie płatności są uznawane, ale do wyjątków należą typowe mało używane płatności jak transport, ubezpieczenia czy narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. 

Ważne, że mogą to być najczęściej robione zakupy w markecie, więc ze spełnieniem tego warunku też nie powinno być problemu. Jedyny mankament to fakt wymogu wydania kartą aż 300 zł by nie płacić za nią 5 zł. Po spełnieniu warunków kartę można jednak anulować, sam jej nie posiadam, nie jest bowiem potrzebna.

Ostatni wymóg czyli wybór korzyści do konta to raczej przyjemność, a nie warunek. Mamy do wyboru 10 korzyści przy czym tylko dwie z nich są darmowe. Osobiście polecam wybrać konto oszczędnościowe ze stawką 3% o czym pisałem już wielokrotnie na blogu. Co prawda stawka obowiązuje tylko do 20.000 zł, ale na pewno się to wam przyda.Drugą korzyść wybierzcie sobie do woli. Może to być np. pakiet 5 przelewów ekspresowych w miesiącu czy płacenie za granicą bez kosztów przewalutowania. Ostatnia korzyść jest nowością, bank daje możliwość wyboru spośród aż 152 walut, a nie tylko cztery standardowe.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej by zgarnąć 150 zł w Alior

Jak widać mimo iż mamy aż 60 dni na spełnienie banalnych warunków da się je wszystkie spełnić bez problemu w ciągu jednego dnia. Przez ten długi okres przyjdzie nam poczekać na premię 150 zł aż do 30 listopada 2019. Wtedy organizator poinformuje nas o przyznaniu nagrody.Regulamin promocji Zgarnij 150 zł premii z Kontem w Alior bank 3 edycja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz