czwartek, 18 lipca 2019

Ostatni dzwonek na 3% bez limitu w Getin


Na FpG jak zwykle czytelnicy pytają przed czasem jakie będą stawki w Getin od nowego tygodnia. Nic dziwnego, skoro to od wielu miesięcy najlepsze konto na rynku. Nikt nie przewidział jednak tego co będzie naprawdę.

Jak się okazuje od nowego tygodnia mają się zmienić stawki górne i to o połowę. Nie będzie już 3% do 400 tysięcy jak to miało miejsce w wielu ostatnich promocjach, lecz już tylko do 200.000 więc to ostatni moment by załapać się na 3% do 400k.1. Konto oszczędnościowe - 3,00%
Na podstawowym koncie warto trzymać nadwyżkę ponad 10.000 zł (patrz punkt drugi).  3,00% dalej gwarantowane jest przez okres 4 miesięcy, a więc o miesiąc dłużej niż ma to zwykle miejsce w innych bankach. Najnowsza XXI już edycja potrwa do 21 lipca 2019

Tym razem nowe środki są badane na dzień 11 czerwca 2019 czyli podobnie jak w kilku poprzednich promocjach na 6 dni przed startem promocji. Dopiero od niedawna zacząłem zwracać na to uwagę, ale jak widać w Getin to reguła.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3% do 400.000 tys

Termin trwania promocji nowego konta jest mało ciekawy. Wpłaciłem tutaj środki na początku marca, gdy bank gwarantował jeszcze stawkę przez 5 miesięcy. To oznacza, że ta promocja skończy się w momencie rozpoczęcia kolejnej XXII. Nie załapię się więc na nią i będę musiał poczekać na kolejną...2. Bonus dla aktywnych - 3,50%
Do kwoty 10.000 zł warto trzymać kasę na koncie z najwyższą stawką na rynku. Jest ona  oferowana, dla osób, którym będzie się chciało robić tylko jedną banalną rzecz: przelewać sobie 1000 zł na konto osobiste. To co w każdym innym banku jest standardem, tutaj jest nagradzane niemal najwyższą stawką na rynku. 

Tutaj założysz konto ze stawka 3,50% gwaratowaną przez rok

Problem to żaden, bowiem przelana kasa może być od razu przelana z ror na KO, więc nie tracimy nic na tym przelewie. Jak dla mnie nieco śmieszna jest nazwa promocji, bowiem aktywność to żadna, ale jak dają to się bierze. V już edycja tej promocji potrwa do końca wakacji czyli 31 sierpnia 2019.

Bonus dla aktywnych trwa długo, bo aż przez 12 miesięcy i obowiązuje dla kwoty do 10.000 zł. Nadwyżkę nad tę kwotę można oczywiście pakować na drugie konto oszczędnościowe, gdzie stawka jest odrobinę niższa. 

Nie jest to jednak oferta dla każdego - musi to być osoba, która nie miała tutaj konta w terminie 11 maja 2017 do 31 maja 2019. Jest to więc oferta tylko dla nowych, ale z pewnością warto z niej skorzystać.
3. 50 zł na start
Konto w Getin to dziś must have dla każdego wisienkowicza. To jedno z najlepszych konto na rynku, gdzie wystarczy tylko jedna płatność kartą na dowolną kwotę, by konto było całkowicie za darmo. 

Nowi jak zwykle mogą liczyć na więcej. 50 zł dostanie ten, kto poza jedną płatnością przeleje sobie 3x 1000 zł na konto w 3 kolejnych miesiącach. Wystarczy założyć konto z polecenia, a jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com

Tutaj zagarniesz 50 zł bonus na start za najlepsze konto na rynku

Powyższa oferta potrwa jeszcze do końca lipca. Oczywiście po otwarciu konta nic nie stoi na przeszkodzie, by polecać innym to konto i zgarniać jeszcze większe zyski:)


4. Lokata mobilna 3%
Spadła także stawka na lokacie mobilnej. Do niedawna można było mieć 4% do 20.000 zł, dziś można liczyć już tylko na 3% i to do połowy mniejszej kwoty. Jedyny plus jaki pozostał, to fakt możliwości odnowienia mobilnej.


Niepokoją ciągłe obniżki oprocentowania głównego, ale to było do przewidzenia.


Regulamin XXI edycji 3,00% KO w Getin
Regulamin V edycji promocji Bonus za aktywność - 3,50% na KO
Regulamin IV edycji Polecam Proste Zasady

6 komentarzy:

 1. A procent się nie zmieni ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 200k się nie zmieni, powyżej tej stawki spadnie do 2%

   Usuń
 2. Czy możecie podpowiedzieć jak wygląda strategia z KO w Getinie, bo uczestniczyłem w promocji, która kończy się teraz 21.07. Wczoraj ze względu na spadek oprocentowania tego konta, który nastąpi przeniosłem kasę na lokatę 2,8% na 3m do IB. To KO jeszcze posiadam i będą tam naliczone odsetki za ten miesiąc. Tylko zastanawiam się czy trzymać to KO czy trzeba je zamykać i kiedy będzie można skorzystać z niego następnym razem w promocji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie. Czy przelewając z Getina na zewnątrz, wyskakuje jakaś oferta lokaty? Mam mobilne na 20K niedługo się kończy a teraz juz tylko można na 10K więc trzeba pozostałe 10K ulokowac w Getinie aby całośc KO była nowymi środkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kombinowałem ostatnio i było o 1,9 % do 2,4 %. 2,4 było przy przelewie do Alior..

   Usuń
 4. 17 lipca przelałem większą kwotę pieniędzy na konto oszczędnościowe w Getin na nowe środki - edycja XXI, która trwała do 21 lipca. Niestety nie naliczają mi środków promocyjnych mimo, że powinienem się załapać na tą edycję promocji ponieważ ostatnie zasilenie tego konta było 13 lutego (w szczegółach konta mam info o oprocentowaniu zgodnym z tabelą oprocentowania). Napisałem przez bankowość internetową wiadomość, gdzie w odpowiedzi otrzymuję informację, cytuję: Promocja nie została dotychczas uruchomiona, ponieważ w momencie wpłaty środków skorzystanie z oferty specjalnej nie było możliwe. Co robić w tej sytuacji, pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń