poniedziałek, 22 lipca 2019

Ostanie sztuki w promocji 350 zł do zgarnięcia w akcji Bezpiecznie w sieci w ParibasPoprzednie wpisy były przypominajkami, które miały Wam przypomnieć o kończących się fajnych promocjach, co widać było po zbliżających się nieuchronnie datach. Tym razem będzie innego typu przypominajka, jakiej jeszcze nie było na PP4.

Dostałem informację, że dostępna pula jest już na wyczerpaniu. Mowa o promocji Paribasa w której do zgarnięcia jest 350 zł, które można zdobyć w dwóch pulach po 200 oraz 150 zł. Co ciekawe kolejny raz skrócono tu karencję, która jest rekordowo krótka:)Tak krótkiej karencji właściwie nie pamiętam. Zwykle waha się ona od roku do dożywocia w zależności od banku. Paribas sukcesywnie to skraca, onegdaj mieliśmy tu przecież 3 lata, skrócone do 2 lat potem do roku. Od dziś karencja wynosi tylko 9 miesięcy. Regulamin podaje sztywną datę braku konta po 31 października 2018.

Tutaj zgarniesz 350 zł za założenie konta w Paribas

Aktualizacja 16 lipca:
Dostałem takie info '

Informujemy, że wbrew wcześniejszym informacjom okres karencji dla nowego Klienta, niezbędny do tego by założone konto promocyjne BNP Paribas zostało zaakceptowane do rozliczenia, wynosi 12 miesięcy.
Okres karencji dla samego Klienta, który chce przystąpić do promocji, wynosi z kolei 9 miesięcy, zgodnie z komunikatem na LP
Jak to u Francuzów mamy kolejną limitowaną akcję, więc wątpliwe jest czy powyższy link będzie aktywny do 28 lipca 2019. Bank przewidział tylko 2500 wniosków, które zwykle wyczerpują się przed czasem więc kto pierwszy ten lepszy.Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?
Umowę ramową o ror wraz z kartą otwartą na eŚwiat należy zawrzeć najpóźniej do 4 sierpnia 2019. Później w każdym następujących 4 miesięcy: sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie należy wykonać w sumie dwie czynności:
  • 3 przelewy z ror
  • transakcje kartą na kwotę 300 zł
a więc warunek aktywności na koncie jest dość typowy i z pewnością każdy może go spełnić bez problemu.
Nagrodę podzielono na dwie części. Za aktywność sierpniowo-wrześniową dostaniemy 200 zł już w październiku. Analogicznie za kolejne dwa miesiące aktywności drugą nagrodę w wysokości 150 zł dostaniemy jeszcze w grudniu tego roku.

Tutaj zgarniesz 350 zł za założenie konta w Paribas

Oferta ma tylko jedną wadę. Karta do konta kosztuje 6 zł miesięcznie, ale z pewnością lepiej dostać większą premię i zapłacić za kartę niż zgarnąć tylko 150 czy 200 zł jakie do niedawna były do zgarnięcia w Paribas.Regulamin promocji 350 zł do zgarnięcia - Bezpiecznie w sieci
Tabela opłat i prowizji w Paribas

2 komentarze:

  1. Które zgody są wymagane, wszystkie 4? czy jak nie zaznaczę trzech ostatnich to spółka A. wypłaci premię?

    OdpowiedzUsuń
  2. ładna dziewczyna na plakacie, aż mam ochotę...

    OdpowiedzUsuń