czwartek, 25 stycznia 2018

Nowa akcja specjalna: 100 zł do Biedronki za... pożyczkę i 300 zł za darmową kartę


Biedronka nam się ostatnio rozszalała. Przez długi czas nie dało się na niej nijak zarabiać, nie akceptowała bowiem nawet kart płatniczych. Ale gdy już zaczęła pomagać przy cashbacku, zaoferowała także udział w licznych akcjach specjalnych.

Powoli kończy się akcja specjalna w której można zdobyć 300 zł do Biedronki za założenie darmowej karty kredytowej w Citi. Dziś natomiast rusza bardzo nietypowa akcja w której kolejne 100 zł można zgarnąć za wzięcie... pożyczki.

Na początek przypomnę ofertę omawianą ja początku roku na blogu Finanse po Godzinach wyróżnia się bowiem na tle tego co do tej pory zaoferował nam nowy rok łatwością zgarnięcia premii. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.

Ostatni dzwonek na 300 zł do biedronki za darmową kartę w Citi

Powyższy link będzie ważny tylko do 5 lutego 2018. W skrócie można powiedzieć, że do zdobycia jest 300 zł za zrobienie po 5 transakcji w lutym i marcu na dowolną kwotę. Karta jest całkowicie darmowa:)

 

Najnowsza oferta z bonem 100 zł do Biedronki ma charakter popularnych na blogu akcji specjalnych, mamy więc organizatora, który za skorzystanie z dedykowanego linku dołoży stówę w postaci bonu do Biedronki.

 

Co jest jeszcze do zyskania? Według regulaminu dołączonego na końcu artykułu promocja polega na otrzymaniu przez Uczestnika promocyjnej stawki RRSO wynoszącej 0% i obniżonej prowizji za udzielenie pożyczki wynoszącej 1% całkowitej pożyczki za każdą miesięczną ratę do spłaty oraz prawo do nagrody czyli tytułowego bonu do Biedronki.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej pożyczki z bonem na 100 zł do Biedry

Powyższy link będzie aktywny do 28 lutego 2018. Jak zwykle w akcjach specjalnych zostawiamy nasz mail dla organizatora na który przyjdzie link do skorzystania z promocji z gwarancją otrzymania bonu do Biedronki.

Wniosek o pożyczkę powinien zostać wysłany z maila w terminie 7 dni od jego otrzymania czyli najpóźniej do 7 marca 2018. Na podstawie wniosku należy zawrzeć umowę Pożyczki i nie odstąpić od niej w terminie 14 dni.

Z góry informuję, że nie jest to pozycja dla stałych czytelników bloga szukających atrakcyjnych wisienek. To pozycja raczej dla osób, które zgadzają się  z tym co podaje promocyjna strona:

Przełom roku to trudny okres dla domowych finansów. Po świątecznych zakupach każdy nieplanowany wydatek może znacząco nadszarpnąć rodzinny budżet i nie będzie mógł zostać sfinansowany z własnej kieszeni. Rozwiązaniem może być zaciągnięcie kredytu gotówkowego, choć w niektórych przypadkach opłacalna może okazać się pożyczka pozabankowa.

Innymi słowy jeśli ktoś faktycznie potrzebuje gotówki, powinien skorzystać z oferty najlepszej na rynku. Akcje specjalne zapewniają, że oferty tego typu wyróżniają się na rynku. Trzeba jednak przedtem oczywiście przejść pozytywną weryfikację oceny zdolności kredytowej. 

 

Podsumowując jeśli ktoś potrzebuje wziąć pożyczkę, powinien z pewnością porównać oferty dostępne na rynku. Zwykłe pożyczki nie dają żadnych bonusów, różnią się za to prowizjami bądź oprocentowaniem. Tutaj zaś mamy bonus, który każdemu z pewnością się przyda.

Przyznanie bonu Uczestnicy zostaną powiadomieni najpóźniej do 30 kwietnia 2018. Informacja o tym znajdzie się w mailu podanym przy rejestracji. Bon do Biedronki powinien dotrzeć do 14 dni roboczych od powiadomienia. Będzie on do wykorzystania w sklepach Biedronka do 15 marca 2019.

Regulamin promocji Pożyczka zimowa z bonem na 100 zł do Biedronki

1 komentarz:

  1. Moim zdaniem tak czy owak zdecydowanie warto przemyśleć inwestowanie w forex lub ogólnie w jakiś sposób w kryptowaluty. Raczej ciężko przejść obok nic w tym momencie obojętnie. Zobaczcie sobie na przykład tutaj https://kantorbitcoin.pl Mamy dołek, więc może to być dobra okazja do wejścia w rynek :)

    OdpowiedzUsuń