poniedziałek, 29 stycznia 2018

Łatwe do zgarnięcia 250 zł za założenie mBiznes konta Standard


Dziś rusza kolejna akcja specjalna mBanku z podwójnym bonusem. W ubiegłym tygodniu omawiałem ofertę dla Kowalskiego, w której można zdobyć 100 zł od organizatora akcji do Decathlon oraz 650 zł od mBanku.

Teraz mamy ofertę z podwójnym bonusem dla firm. 150 zł daje organizator czyli bankier, zaś 100 zł dorzuca od siebie mBank oraz gwarantuje darmowość najważniejszych usług przez 2 lata.


Kto może brać udział w 8 już edycji akcji z podwójną premią? Jak zwykle nie może to być firma, która miała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26 grudnia 2017.

Innymi słowy z promocji są wykluczone firmy, które brały udział w poprzednich siedmiu edycjach tej promocji. W tym celu należy jednak użyć do rejestracji dedykowanego przez organizatora poniższego linku.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej konta firmowego w mBanku

Link będzie ważny do 28 lutego 2018. Jak zwykle w tego typu akcjach zostawiamy tam swój mail i wyrażamy zgody, które będą ważne przy wypłacie premii. Samo konto zaś zakładamy z linku jaki przyjdzie na podany mail. 

Umowa o konta powinna zostać podpisana w ciągu 30 dni, datą ostateczną jest jednak 31 marca 2018. Co trzeba zrobić by zdobyć obie premie? Premie są dwie i każdy żąda czegoś innego dla wypłaty nagrody.


Harmonogram akcji od organizatora promocji
1. 150 zł od organizatora za jedną płatność
Tutaj mamy banalny warunek. Wystarczy tylko jedna płatność kartą w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Najpóźniej należy to zrobić do 30 kwietnia 2018. Trudno o łatwiejszy warunek dla całkiem fajnej premii, która ma dojść do 31 maja 2018:)


2. 100 zł od mBanku za jeden przelew
mBank też nie ma zbyt dużych wymagań dla dodatkowej premii. Wystarczy bowiem jeden przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł. Do tego wlicza się jeszcze jedna płatność kartą, ale ten warunek zawiera się w pierwszym punkcie. Tutaj także mamy czas na to 30 dni od otwarcia konta.


W zamian bank dodatkowo gwarantuje za zero przez kolejne 2 lata tak prowadzenie konta jak i kartę do niego. Wpłaty do bankomatów mBanku i Euronetu oraz wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronetu i BZ WBK.

Słowem niezwykle łatwa promocja dla firm. Nie trzeba robić wiele by zgarnąć 250 zł, szkoda tylko, że Kowalski ma o wiele bardziej zawiłą ofertę nawet jeśli premia jest trzy razy wyższa...

1. Regulamin promocji 150 zł na start - 8 edycja
2. Regulamin promocji Proste konto i 100 zł zwrotu

2 komentarze:

  1. Wydaje mi się, że z promocji sa wykluczone osoby które do dnia 26.12.2017 miały jakikolwiek rachunek dla danego nr NIP, ANIE OSOBY KTÓRE W DNIU 26.12.2017 MIALY ITD..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadza się, zatem wniosek z tego taki, że tak naprawdę firmy mogą wziąć udział w jednej takiej akcji, nawet jeśli zdążyły zamknąć konto i chciałyby wrócić...

      Usuń