poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Nowa edycja konta z cashback w mBanku


Banki aktywne w promocjach działają na zasadzie sztafety. Koniec jednej oznacza zwykle początek kolejnej, przy czym nowa promocja nieznacznie różni się od poprzedniej. Na blogu trzeba więc ocenić czy na lepsze czy raczej w drugą stronę

Kwiecień przyniósł już kilka zmian sztafety. Citi podwyższył premię do 400 zł, ale nieco utrudniło warunki. ING zmniejszyło bonus o 20 zł, ale za to wprowadził program poleceń z możliwością zarobku do 1000 zł. Jako ostatni zmianę sztafety dokonał mBank. Z jakim skutkiem?

Ruszyła IV edycja zyskuj z eKontem. Zmiana jest widoczna od razu: pozostawiono możliwość zgarnięcia do 300 zł cashback za płatności kartą lub Blikiem, ale niestety usunięto fajne oprocentowanie konta w wysokości 3%.
 
Przyda się zapewne każdemu

Na duży plus trzeba zapisać bankowi zmianę definicji nowego klienta, a zmiana jest znaczna. W ING przesunięto graniczną datę o 4 miesiące, w mBanku o cały rok. Od nowej promocji nowy klient to osoba, która nie miała konta tutaj nie od od 1 stycznia 2015, lecz 1.01.2016.
 
Tutaj założysz konto w mBanku z cashback do 50 zł/m-c

Powyższy link będzie ważny do 31 maja 2017, do tej daty bowiem przewidziane są zapisy na czwartą edycję konta.
 
Na co mogą liczyć osoby, które zamknęły tutaj konto do końca 2015 lub nigdy dotąd nie korzystały z mBanku? W skrócie widać to na poniższym obrazku.

Warunki zdobycia do 300 zł bez zmian

Warunki zdobycia 300 zł
Nie zmieniły się warunki zdobycia premii 300 zł. W dalszym ciągu przez pół roku możemy zgarniać do 50 zł miesięcznie. W tym celu trzeba spełnić 3 warunki:
  • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • wykonać transakcję kartą lub BLIKiem za minimum 250 zł
Powyższe trzy warunki wystarczą by dostać cashback. To jak wysoki będzie to cashback zależy oczywiście od wydanej kwoty. Należy bowiem pamiętać, że cashback nie jest zbyt wygórowany wynosi bowiem 2% bez względu na sposób płatności.

Przy poprzednich opisach tej promocji w komentarzach pojawiają się wpisy, że do otrzymania całej kwoty trzeba wydać dużo kasy. Warto jednak zaznaczyć, że cashback zaczyna się od wydania kwoty 250 zł. To nam da niewielki zwrot w wysokości 5 zł, ale oczywiście im więcej wydamy, tym większy będzie zwrot. Limit to 50 zł na miesiąc.

Dla porównania w T-mobile na koncie premium cashback zaczyna się od wydania kwoty 500 zł. Ale za to cashback jest na poziomie 5%. Jeszcze wyższe zwroty zapewniają najnowsze promocje w Citi: 6%, oraz w ING: 10%.

Obwarowane jest to jednak dodatkowymi warunkami. Szczegóły jak zwykle w zakładce Nie przegap na FpG, gdzie tytuły odsyłają do omówienia poszczególnych promocji.

Regulamin IV edycji konta podwójnie zarabiającego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz