sobota, 29 kwietnia 2017

250 zł do fru.pl za kartę kredytową w T-mobile


T-mobile nie przestaje pozytywnie zaskakiwać. Nie tylko pojawiła się tutaj całkiem przyjemna promocja Darmowego starteru Best in test z 20 GB na start o czym pisałem wczoraj na FpG. Mamy tu także najnowszą promocję karty kredytowej z bonusami.


Jak widać Citi nie jest już jedynym bankiem promującym swoje kredytówki i wyrasta mu konkurencja. Co więcej konkurencja pozwala zarabiać na karcie na kilku frontach jednocześnie co jest jej dużą zaletą.

W najnowszej promocji karty w T-mobile jest do zdobycia voucher na 250 zł do fru.pl. Co więcej karta kredytowa w T-mobile umożliwia nam dalsze korzystanie z darmowego konta Premium lub Freemium z 5% cashback. Bez karty od maja 5% już nie dostaniemy.

Omawiana dziś oferta dotyczy konkretnej karty o nazwie MasterCard Travel. Niestety bank jest maksymalnie restrykcyjny w stosunku do adresatów oferty bowiem z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które posiadały kiedykolwiek kartę w T-mobile.

Tutaj zamówisz kartę kredytową w T-mobile

Co trzeba zrobić by zdobyć owe bonusy?
Warunek nie jest jakoś szczególnie trudny. Trzeba aktywować kartę MasterCard Travel i wykonać nią minimum jednej płatności na 300 zł w następnym miesiącu po jej aktywacji. Więc jak ktoś aktywuje w maju, to w czerwcu powinien zapłacić nią na 300 zł.

Regulamin wyklucza powyższe płatności

Nie wszystkie płatności kartą są akceptowane. Na powyższym screenie możecie zobaczyć jakie płatności nie są brane pod uwagę. To typowe zakazy spotykane dość często w bankach, na szczęście markety, gdzie najczęściej dokonujemy zakupów, nie są tutaj brane pod uwagę.


Kto spełni nietrudny warunek, dostanie od banku voucher o wartości 250 zł dla minimum 2 osób na fru.pl na wybrany Citi Break. Kod takiego vouchera dostaniemy na komórkę w postaci wiadomości sms. Dzięki temu cena wybranej usługi zostanie pomniejszona o 250 zł.

Link do karty kredytowej w T-mobile z bonusem

Promocja dotyczy karty MasterCard Travel. Warto na koniec przypomnieć, że dowolna karta kredytowa pozwala dalej korzystać z 5% cashback na kontach Premium oraz Freemium.

Regulamin promocji Fru z kartą kredytową

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz