wtorek, 15 września 2015

200 zł za założenie konta oraz 600 zł zwrotu za ZUS w nowej akcji mBanku i Bankiera


Ależ robią nam się kumulacje promocji. mBank od początku tego roku mami nowych klientów wracającą atrakcyjną promocją konta biznesowego, na którym zwraca aż 600 zł za płatności do ZUS. Premia jest bardzo łatwa do zgarnięcia, a promocja ta wraca raz za razem.

W sierpniu portal bankier dołączył do promocji powyższych kont biznesowych w mBanku. Tyle tylko, że tym razem zamiast 600 zł zwrotu za płatności do ZUS, do zgarnięcia było 200 zł premii za samo tylko założenie jednego z kont: na start lub biznes. Warunkiem było jednak skorzystanie z dedykowanego linka.

Teraz obie promocje połączono. W efekcie do zgarnięcia są jednocześnie obie premie: jedna z mBanku na 600 zł za płatności składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a drugi 200 zł za kliknięcie w ten link i zostawienie swojego maila.Nowa superpromocja dla nowych klientów mBanku

Wyżej widzimy warunki jakie są stawiane dla nowych klientów mBanku, prowadzących firmę lub działalność gospodarczą. Więc nowi klienci mogą  się najpierw zarejestrować.

Link do rejestracji w promocji w której do zdobycia jest 800 zł cashback

A następie do końca września, października czyli do 30.09.2015 31.10.2015 złożyć wniosek o prowadzenie rachunku. (promocję przedłużono:) Dla przypomnienia są dwa rodzaje rachunku, w zależności od tego na jakim etapie działalności jest przedsiębiorca. I tak:
  • Konto Start - przeznaczone jest do przedsiębiorców działających krócej niż rok
  • Konto Komfort - przeznaczone jest do przedsiębiorców działających dłużej niż rok
Po złożeniu wniosku w ciągu 30 dni, a najpóźniej do końca następnego miesiąca, czyli do 31.10.2015 należy podpisać umowę o rachunek. Za płacenie do ZUS składki w wysokości minimum 250 zł, mBank przez rok czasu będzie nam zwracać niemało bo 50 zł co miesiąc. W skali roku da to nam owe 600 zł.

Dodatkowe 200 zł bankier dorzuci nam do pierwszego dnia świąt czyli 25 grudnia 2015. Informacja o tym, jak zwykle w tego typu promocjach, przyjdzie na naszego maila, który podamy na stronie rejestracyjnej.

Szkoda, że ta promocja dotyczy tylko firm. mBank ma od tego roku bardzo liberalne wymagania co do nowego klienta. A trwająca obecnie promocja 300 zł, którą omawiałem na FpG w ubiegłym tygodniu, to trochę za mało by zachęcić do powrotu.

Na marginesie przypomnę, że jeszcze większy bonus bo 900 zł można zgarnąć za konto firmowe w Idea banku. Tę ofertę opisałem w artykule Premiowanie do bankowanie. Jak widać dobrych ofert dla firm na dziś nie brakuje.

Na koniec regulamin nowej promocji 200 zł na start.

1 komentarz:

  1. Gdyby tak było 600-900 zł za założenie konta do klienta indywidualnego zaraz bym zmieniał bank

    OdpowiedzUsuń