środa, 30 września 2015

Czy warto skusić się na 1000 zł w nowej akcji Jesteś gotowy na tysiąc z Credit Agricole


Po dłuższej przerwie wraca znów dość popularna akcja w Credit Agricole. Tutaj nic się nie zmienia, wciąż do zgarnięcia nowi klienci mają rekordowe jak na promocje bankowe 1000 zł pod niezmienną nazwą Jesteś gotowy na 1000 zł. 

Jak zwykle akcja potrwa tutaj długo bo aż do końca tego roku. W sylwestra będzie można składać ostatnie wnioski o jedno z czterech kont na dedykowanej stronie. Warunkiem złożenia wniosku jest odbycie krótkiej bo zaledwie 90 dniowej karencji.

Niestety bank nie pozwala na powrót tym, którzy już brali udział w promocji z 1000 zł. Choć bank mówi o edycji 2, to regulamin wymienia dotychczasowe 5 ofert w których hasło Jesteśmy gotowi pojawiało się pod różnymi kombinacjami.


Kto się łapie na promocję może skorzystać z niej do końca tego roku, ostatnie zapisy są możliwe w Sylwestra. W dalszym ciągu konto jest wymagane przez 18 miesięcy. Czy warto?


Trzeba przyznać, że pierwsze dwie stówy uzyskać bardzo prosto. 


1. Pierwsza stówa - wystarczy jeden przelew:)
Bardzo łatwo ją uzyskać, wystarczy bowiem przelew na 1500 zł najpóźniej w kolejnym miesiącu kalendarzowym po założeniu konta. Już dla samej tej stówy warto założyć nowym konto, chociaż z drugiej strony mamy obowiązek utrzymywania konta przez półtora roku.
Premia za przelew jest zdecydowanie na plus


2. Druga stówa - wystarczy przenieść wynagrodzenie
Drugą stówkę też łatwo zgarnąć. Wystarczy przenieść tu wynagrodzenie. Jeżeli pracuje już w jakimś to nie warto go przenosić, chociaż warto skalkulować, czy czasem niemała premia nie jest godna uwagi.


Jeżeli wynagrodzenie jeszcze nie pracuje dla Ciebie, tu jest to możliwe:)


Dwa pierwsze warunki są zatem banalne do spełnienia. Premia za wstępne dwa punkty już wyższa od innych promocji bankowych.


Link dla osób zainteresowanych zgarnianiem premii w Credit Agricole.

Kolejne punkty są jednak już trudniejsze do zdobycia, ale i tak podwyższają pierwsze dwieście złotych premii.
3. Kolejne trzy stówy - zaczynają się schody
O kolejne stówki jest już trudniej. Bank zwróci 5% wartości za różne płatności jak prąd, woda, gaz, telefon czy internet. Można zdefiniować aż 20 różnych rachunków do zapłaty, przy czym miesięcznie można liczyć na cashback rzędu 16,67 złKażdy z nas i tak płaci rachunki. Jeżeli płacimy je bez zysku, warto je zaprzęgnąć do pracy, żeby zwracały nam 5%. Zawsze się to przyda.


4. Ostatnie pięć stów - fatalny warunek płatności
Połowa z tytułowej premii jest przyznawane w dość nietypowy sposób. Mamy tutaj bowiem przyznawane 50% bonusu od banku za to co sobie odłożymy. Jeśli odłożymy przykładowo 100 zł, to bank wypłaci nam połowę czyli 50 zł:)


Ostatni warunek jest ok, ale zbyt wygórowana wartość płatności

Chodzi o nietypowy Rachunek Oszczędzam prowadzony w ramach usługi CAsaver. O tym jak działa ten rachunek wyjaśniałem szczegółowo w artykule mSaver który się opłaci. Przypomnę krótko, że mamy tutaj możliwość odkładania na rachunek zaokrągleń od płatności. Najlepiej wybrać sobie zaokrąglenie do 5 zł w górę, co pozwoli na najszybsze odkładanie.

Swego czasu był to prawdziwy hit, pozwalało bowiem na legendarne bo rekordowy 400% cashback. Płaciliśmy w sklepie za 1 zł, a bank zaokrąglał kwotę do 5 zł i dopłacał nam 4 zł:) Ech, to były czasy... Dziś bank płaci połowę tego co odłożymy, ale to i tak całkiem dobrze, ale z ograniczeniem do 27,77 na miesiąc.

I wszystko by było pięknie i ładnie, gdyby nie fakt, że bank wymaga aż 500 zł płatności na miesiąc. A należy pamiętać o tym, że miesiąc w tym banku nie pokrywa się z kalendarzowym.

Link do krótkiego wniosku o konto z premią do 1000 zł w Credit Agricole.

Wszystkie warunki są dobrze wyjaśnienie w formie w tabeli w regulaminie do którego link załączam na koniec artykułu. Osoby zainteresowane spełnieniem warunków powinny zajrzeć sobie do paragrafu szóstego, gdzie można znaleźć ową tabelę. 

Podsumowując mamy fajną promocję, bo 200 zł zgarnąć tutaj bardzo łatwo. Pozostałe 800 zł jest o wiele trudniejsze, ale i tak część z tego dużego tortu jest jak najbardziej realna do zdobycia. 

Na zakończenie regulamin drugiej edycji promocji Jesteś gotowy na 1000 zł dla zainteresowanych.

3 komentarze:

 1. Zwrot 5% za rachunki mozna latwo uzyskac zglaszajac czynsz(kategoria woda i scieki) a ca saver nabic poprzez mikroplatnosci w paypal

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy kartę można zastrzec zaraz po jej otrzymaniu albo nie ma konieczności jej aktywowania. Nie będzie miało to wpływu na spełnienie warunków.

  OdpowiedzUsuń
 3. a bank zaokrąglał kwotę do 5 zł i dopłacał nam 4 zł:) Ech, to były czasy...
  Warto pamietac ze zaokraglał te 4 zł z naszego konta poiberając te 4zł z salda bankowego

  OdpowiedzUsuń