środa, 11 czerwca 2014

Tablet Samsung Galaxy za kartę w Citi nie dla wszystkichNa grouponie ukazała się kolejna propozycja od Citi handlowego. Tym razem bank zamiast rozdawania 200 zł do których już zdążyliśmy przywyknąć oferuje tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite z dwurdzeniowym procesorem taktowanym na 1,2 MHz.

Z komentarzy jakie czytelnicy zostawiają na blogu wynika, że oferta cieszy się dużą popularnością. Trudno mi to jakoś zrozumieć, gdyż nagrody pieniężne zawsze wydają się atrakcyjniejsze aniżeli jakiekolwiek gadżety. W końcu z kasą możemy sobie zrobić co dusza zapragnie, w przeciwieństwie do prezentu wybranego przez bank.

Ale o gustach się nie rozmawia, a skoro pojawiło się kilka próśb by omówić drugą edycję to omówmy ją. Z góry jednak zaznaczę, że wykluczeni są wszyscy ci którzy posiadali jakąkolwiek kartę kredytową w Citi od... 1 stycznia 2012 roku!


To nie pomyłka. Wykluczeni są wszyscy klienci z ostatnich blisko dwóch i pół roku. Citi promuje swoje karty non-stop, więc mało już pewnie jest takich, którzy jeszcze z niej nie skorzystali. Jednak w momencie pisania artykuł licznik sprzedanych tabletów wskazywał 852, a więc jak widać nie brakuje chętnych.

5 zł może się nie zwrócić Źródło: groupon.pl


Kto jeszcze nie miał karty kredytowej w Citi i chciałby ją założyć by zgarnąć tablet Samsunga, musi:
 • mieć minimum 21 lat i pracować w firmie od minimum 3 miesięcy
 • mieć minimum 25 lat jeśli prowadzi się działalność gospodarczą od minimum 2 lat
w obu przypadkach dochód netto musi być na poziomie 1200 zł.

Terminy: do 22 czerwca trzeba kupić kupon promocyjny. Tak tak, kupić gdyż nie jest to darmowa oferta. Kupon kosztuje 5 zł. Ten kupon należy zrealizować do 30 czerwca. Innymi słowy do końca tego miesiąca należy wypełnić wniosek internetowy podając we wniosku odpowiedni kod grouponu.

Wszystko byłoby pięknie i ładnie, gdyby nie zapis dotyczący... ograniczeń. Nagrody bowiem nie dostanie każdy! Według regulaminu nagrodę dostanie tylko 1500 pierwszych uczestników, którzy w ciągu 30 dni od daty otrzymania karty dokonają zakupu kartą na kwotę 500 zł.

Zaletą kart kredytowych Citi jest możliwość darmowych płatności za dowolne rachunki, które trzeba wcześniej zgłosić na infolinii. Niestety te transakcje nie wliczają się do wymaganych płatności na 500 zł. Muszą to być zwykłe, niezwrócone transakcje bezgotówkowe.

Warunki są zatem nieco bardziej zaostrzone aniżeli na zwykłą premię pieniężną, gdzie wymagano wydania tylko 300 zł. Dodatkowo także w ciągu 30 dni od momentu otrzymania karty, należy zalogować się do bankowości internetowej Citi. Ten drugi warunek jest jednak banalny.

Zdaniem Citi tablet Samsunga jest wart 499 zł a więc mamy blisko 100% zwrot kosztów. Należy jednak pamiętać, że maksymalnie 2500 osób może wziąć udział w promocji. Wniosek z tego prosty, że 1000 osób odejdzie z kwitkiem i nic nie dostanie za wydanie 500 zł kartą w Citi.

Na koniec zasadnicze pytanie do czytelników. Czy ma jeszcze sens pisać po raz n-ty o aktualnej promocji  karty kredytowej Citi. Ta promocja była już omawiana wiele razy na obu blogach i zdecydowana większość czytelników jest z nich wykluczona. Przydaje się to jeszcze komuś?

Wybór zatem nie jest wcale prosty. Regulamin znajdziecie tutaj.

9 komentarzy:

 1. Koniecznie pisać dzięki takim odświeżanym kotletom mam konto w Getin online i BZ WBK i zabrakło 2 tygodnie pracy by załapać się na tablet z citi

  OdpowiedzUsuń
 2. ten tablet to straszny złom ... wypychany z magazynów, żywa gotóweczka jest przyjemniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oferta z dodatkowymi pieniędzmi zawsze będzie lepsza

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba ci się wkradł poważny błąd. Napisałeś cytuję : wykluczeni są wszyscy ci którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citi od... 1 stycznia 2012 roku!.
  A jest odwrotnie.
  wykluczeni są wszyscy ci którzy posiadali karty kredytowej w Citi od... 1 stycznia 2012 roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przecież, korekta już naniesiona, dzięki.

   Usuń
 5. Od niedawna tu zaglądam i takie starocie są dla mnie świeżynkami :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Może nie jest to jakiś flagowiec, ale mimo wszystko moim zdaniem się opłaca, zawsze to darmowy gadżet za spełnienie bardzo prostych warunków. Sam mam go z poprzedniej edycji - jest całkiem spoko.

  Link: https://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/citi-handlowy/39872819/.E07pHT?utm_campaign=UserReferral&utm_medium=raf&RAF=RFO_CPY_USRCLK

  Poza tym chętnie pomogę komuś w zdobyciu 100 zł za otworzenie konta z polecenia w Inteligo :)
  Zainteresowanych proszę o kontakt na pws(@)onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten tablet to nie złom. Można wykorzystywać jako nawigacja (Yanosik) i wideorejestrator (i to jednocześnie!). Po podłączeniu przez Bluetooth do starej Nokii (np. 2700, 6300, 6303) jako modem, ma się bezprzewodowy internet.

  Te 1000 złotych odejdzie z kwitkiem głównie dlatego, że nie zostanie przyznana im karta kredytowa albo zapomną zalogować się do CitiOnline. Więc raczej niewielu osobom, które spełnią wszystkie warunki, nie zostanie przyznana nagroda.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dosyć sprawnie działają już nawet kurier był, ciekawe ile czasu czeka się na kartę?
  Tablet można sprezentować albo spienieżyć

  OdpowiedzUsuń