poniedziałek, 30 czerwca 2014

20% cashback w Santander w promocji weekendowo


Nowy tydzień zaczyna się dość zaskakująco. Przywykliśmy na blogu do pewnych schematów i przez długi czas nic się nie zmieniało. Banki mona było podzielić bez problemów na dwie grupy, takie które rozdają kasę na prawo i lewo oraz takie, które pod żadnym pozorem tego nie robią.

Do banków z drugiej, gorszej kategorii należały przykładowo BNP Paribas, czy Santander Consumer Bank. Nie przypominam sobie abym opisywał jakąś dobrą ofertę w tych bankach poza odnotowywaniem bardzo przeciętnych lokat w rankingach.

Tymczasem Paribas zaskoczył nas 3% cashback na nowym koncie iKonto o czym dziś na FpG. Zaś drugi wspomniany bank oferuje aż 20% cashback, co należy do rzadkości. Szczególnie ze względu na obniżenie opłaty interchange od lipca. A promocja potrwa do końca roku!

Źródło: santanderconsumer.pl

Promocja nowi nazwę weekendowo i dotyczy posiadaczy kart kredytowych Santander banku. Przyzwyczailiśmy się do zwrotów rzędu 50 zł na miesiąc i tak jest w przypadku nowej oferty Paribas. Niestety Santader tak hojny nie jest i maksimum nagrody to 40 zł.

Biorąc pod uwagę, że cashback jest na poziomie 20% oznacza to, że musimy wydać raptem 200 zł. Ale jak wskazuje nazwa promocji zakupy należy zrobić tylko w piątek, sobotę lub niedzielę. Ot takie weekendowe widzimisię.

Istnieje jednak ograniczenie dolne. Bank zastrzega sobie, że aby otrzymać nagrodę, należy zapłacić kartą za zakupy za minimum 100 zł. Co więcej dotyczy to karty Visa, a więc Master Card nie jest brany pod uwagę.

Największą wadą tej promocji jest znów jedna rzecz która zaczyna denerwować czytelników. Okazuje się bowiem, że nie każdy posiadacz karty może sobie robić zakupy z 20% cashback. Warunkiem uczestnictwa jest... zaproszenie od Banku do udziału w promocji, co mam mieć miejsce albo telefonicznie albo poprzez sms.

Spotkaliśmy się już z tym w przypadku BZ WBK niejednokrotnie, ostatnio taką wybiórczą promocję miał mBank. Teraz w ślady tej dziwnej promocji idzie Santander. Warto tutaj dodać, że nagroda jest zwolniona z podatku, co nie zawsze jest wiadome.

Za informację o tej promocji dziękuję Rafałowi. Regulamin do wglądu dla zainteresowanych. 

O innych promocjach na kartach kredytowych w Santander w drugiej części artykułu na PP1.

Ciąg dalszy: Cashback kwotowy w Santander w promocjach Karta na piątkę i Zysk na starcie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz