wtorek, 18 czerwca 2024

Złap łatwą falę nagród czyli 620 zł w nowej promocji Paribas

Omawiana w poprzednim poście świetna oferta w Citi dziś się już kończy. Warto zatem tutaj przypomnieć świetną promocję jaka trwa obecnie w Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest rekordowe 620 zł. Wydawać by się mogło, że tak duża nagroda będzie się wiązała z większymi niż zwykle wymaganiami. Nic z tego, jest łatwo, więc to jedna z tych promocji które bierze się w ciemno.


Kto może skorzystać z tej promocji? 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta jak zwykle? A jakżeby inaczej, wszak to Paribas, a tutaj rok przerwy to już żelazna reguła. I niech tak pozostanie, bo lubimy tutaj wracać po nową, łatwą premię

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 620 zł w promocji Paribas - Aktywni latem

Nowa promocja ma potrwać do końca czerwca, należy jednak mieć na uwadze, że jest to dużo lepsza promocja od tych do jakich przywykliśmy w tym banku. Prosty wniosek, że wątpliwe by ta promocja dotrwała do zapowiadanego 30 czerwca 2024, bowiem bank przygotował tylko 3000 wniosków.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całe 620 zł?


1) 70 zł do Biedronki za aktywację

Paribas jak zwykle premiuje nas od razu za nic. Tutaj wystarczy założyć konto i aktywować kartę do 12 lipca 2024 by liczyć na pierwszą nagrodę w postaci 70 zł do Biedry. Nie ma znaczenia jak aktywujemy kartę z kompa czy ze smartfona, ważny fakt zdążenia w terminie.

 

2) 550 zł za niby aktywność

A potem? Potem jest równie łatwo bowiem bank wymaga zaledwie wykonania dwóch banalnych czynności. Oceńcie sami:

  • przelew na 1000 zł
  • 10 płatności na dowolną kwotę

To wszytko. Powyższe warunki mamy spełnić latem czyli osobno w lipcu oraz w sierpniu. I co więcej za każdy z tych miesięcy bank da nam wypłatę po 275 zł i to przelewem na konto. Miłe.


Trudno powyższe warunki nazwać wymaganiami. Wszak 10 płatności większość z nas robi kartami do Velo i Millennium, bowiem każdy z tych banków wymaga po 5 płatności kartą. Oba wymagania spełniam za jednym zamachem przy zakupach w dowolnym markecie z kasą samoobsługową. Tutaj za to bank fajnie płaci ekstra premię.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 620 zł w promocji Paribas - Aktywni latem

Podsumowując mamy jedną z najlepszych promocji w Paribas jaką tutaj opisywałem. Premia całkiem fajna, a warunki bardzo łatwe do spełnienia. Czegoś chcieć więcej?

Regulamin promocji Aktywni latem w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz