wtorek, 21 maja 2024

Rekordowy i łatwy do zgarnięcia bonus 700 zł w Citi

Wśród majowych ofert jedna wyróżnia się zdecydowanie. To bez wątpienia nowa oferta Citikonta z rekordową premią 700 zł czego w Citi to tej pory nie widzieliśmy. A warunki do spełnienia dla premii są bardzo przyjemne.


Kto może z tego skorzystać? W przypadku kont nie jest tak różowo jak przy kartach, gdzie karencja wynosi niewiele ponad rok. Dla konta Citi bank sprawdza czy nie mieliśmy tutaj ror po 31 grudnia 2021 czyli karencja wynosi już prawie 2,5 roku.

Tutaj zgarniesz 700 zł za założenie konta w Citi

Nowa oferta ma potrwać do 18 czerwca 2024. Data ta jednak nie jest w 100% pewna, bowiem jak zwykle w przypadku atrakcyjnych ofert liczba promocyjnych wniosków jest limitowana. W tym konkretnym przypadku wynosi ona 3500 sztuk, więc rekordowa oferta może skończyć się przed czasem.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 700 zł?


1) 20 zł za darmo na start

Na początek dostajemy za nic 20 zł. Bank uznaje, że premia ta jest za wyrażenie zgód, ale to jest konieczność w przypadku udziału w każdej promocji w każdym banku, można więc ją uznać za premię za darmo.

2) 130 zł za dwa przelewy

Następna premia jest wyjątkowo łatwa do zgarnięcia. Bank wymaga tylko dwóch wpływów na konto po 2000 zł każdy by przyznać nam 130 zł. Dotyczy to 2 miesięcy następujących po miesiącu w którym założyliśmy konto, więc kto założy jeszcze w maju powinien sobie przelać 2k w czerwcu oraz lipcu.

 

3) 250 zł za aktywność

W dalszej części też o dziwo jest łatwo. Wystarczy 

  • wykonać min. 3 transakcje kartą na kwotę 100 zł

zwyczajowo zaczynamy zakupy od pełnego miesiąca czyli kto założy konto w maju powinien zacząć zakupy od czerwca. Premia obowiązuje przez 5 kolejnych miesięcy, zaś za każdy miesiąc możemy liczyć na wypłatę 50 zł czyli aż 50% cashback. Nieźle.

4) 300 zł za wynagrodzenie

Ostatnia część jest moim zdaniem najprzyjemniejsza. Bank najwyższą premię wypłaci za przelew wynagrodzenia czyli nasza aktywność ogranicza się do jednego podpisu u księgowej. Przelew od pracodawcy ma wynosić 2000 zł tak jak w punkcie 2 i przychodzić na konto w Citi przez 5 miesięcy. Też nieźle.

Tutaj zgarniesz 700 zł za założenie konta w Citi

Podsumowując jedna z najlepszych promocji w Citi o jakich pisałem. Aż szkoda, że biorę udział w promocji wynagrodzenia w Santander, bo ta promocja kusi jak mało która. Co prawda wymagania banków co do wysokości wynagrodzenia są malutkie, więc można w teorii złożyć wniosek o przelewanie wynagrodzenia na różne konta ale nie orientowałem się jeszcze czy istnieje taka możliwość...

Regulamin promocji 700 zł za otwarcie CitiKonta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz