wtorek, 2 lipca 2024

610 zł w gotówce do zgarnięcia w promocji Łap okazję w Paribas

Skończyła się już świetna promocja w Paribas, ale mamy już podobną, która wciąż trwa. Do niedawna rzadko kiedy mieliśmy tutaj 500 zł, sam zresztą czekałem na taką premię w promocji w której brałem udział. Teraz do zgarnięcia jest więcej bo nawet 610 zł i to już drugi raz gdy premia przekracza sześć stówek.


Kto może z tego skorzystać? Paribas powinien być wzorem dla innych banków, które śrubują okres karencji do wielu lat. Paribas na szczęście kroczy własną drogą o wiele bardziej przyjazną dla nas, bowiem dalej można tutaj mieć tylko 12 miesięczną przerwę by wracać po kolejną premię.

Tutaj zgarniesz 610 zł w nowej promocji Łap Okazję w Paribas

Nowa promocja ma potrwać do 21 lipca 2024. Niby niedługo, ale należy mieć na uwadze fakt, że jak zwykle jest to oferta limitowana do 3000 sztuk, a to oznacza, że w przypadku dużego zainteresowania dostępna pula może się wyczerpać przed czasem.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą premię?


1) 80 zł za aktywację karty

Początki w Paribas są jak zwykle banalnie proste. Do końca lipca należy otworzyć konto i aktywować tutaj kartę. Za te czynności przygotowawcze bank daje nam nawet 80 zł, a to dużo jak za samo nadanie PINu do karty. Premia będzie w formie gotówki, a nie jakiegoś ekodu do wybranego przez bank sklepu.


2) 2x 185 zł za aktywność w sierpniu oraz wrześniu

W kolejnych dwóch miesiącach bank wymagać będzie aktywności na koncie. Za aktywność premiowaną nagrodą należy:

  • przelać sobie do Paribas 1200 zł z dowolnego banku
  • zwrócić sobie część tej kasy do dowolnego banku
  • wydać 200 zł ale blikiem

innymi słowy przelewamy sobie 1200 zł, tysiaka oddajemy, zaś pozostałe 200 zł, lub nieco więcej, zostawiamy na zakupy blikiem. 200 zł to dziś mała kwota, którą z powodzeniem połączymy z wymaganiami w innych bankach dla premii. 

Powyższe czynności mamy spełnić w dwóch miesiącach czyli sierpniu oraz wrześniu. Nagrody zostaną nam wypłacone w kolejnych miesiącach po 185 zł za każdy. Wszystkie premie jakie bank będzie nam wypłacał będą w formie przelewu na konto czyli tak jak lubimy najbardziej.

 

3) 160 zł za aktywność w październiku

W ostatnim miesiącu warunki będą nieco inne. Jesienią będziemy musieli:

  • przelać sobie do Paribas 1000 zł z dowolnego banku
  • zwrócić sobie część tej kasy do dowolnego banku ale w 3 przelewach
  • wydać 270 zł ale blikiem

Jak widać należy tutaj być ostrożnym, bo każdy warunek jest inny. Kwota do przelewu do Paribas jest mniejsza, więc z tym nie ma problemu, ale na przelew na zewnątrz jest już wymagany 3x. Nie jest to trudne, ale należy o tym pamiętać, by mieć prawo do wypłaty premii. Blikiem też mamy do wydania kwotę o 70 wyższą, więc warto sobie do portfela czy na komórce wpisać te wymagania.

Tutaj zgarniesz 610 zł w nowej promocji Łap Okazję w Paribas

I to wszystko. Podsumowując mamy tutaj fajną promocję, bo nie jest jakoś trudno spełnić warunki, ale niniejszy artykuł warto sobie dodać do zakładek, jeśli mamy problemy z pamiętaniem jakie warunki należy spełnić. 610 zł na pewno przyda się każdemu.kto może skorzystać z tej promocji. Ja muszę poczekać do jesieni.

Regulamin promocji Łap okazję z 610 zł w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz