czwartek, 25 lutego 2021

Jak dziś zyskać 1,9% oraz 400 zł premii w Citibank

Citi staje się obecnie najciekawszym bankiem na rynku. Z jednej strony częściowo przejął pałeczkę po jakże lubianym przez nas Idea bank, z drugiej strony oferuje raz za razem świetne promocje swojej karty. Dziś ruszyła jeszcze lepsza promocja od opisywanej w poprzednim artykule o czym dziś na FpG.

Tutaj zaś warto przypomnieć świetny pomysł TomToma na to co zrobić z kasą z zapadających lokat w Idea bank. Kto przegapił popularny wpis, a dysponuje większą gotówkę może liczyć nawet do 1,9% lokując kasę w amerykańskim banku.


 " Na jeszcze większą (prawie korek BFG), która mi się kończy w IB pod koniec lutego mam inny plan. Jeśli wszystko pójdzie dobrze - to zdeponuję ją na 4 m-ce na ok 1,9% :) " - 

Wczorajszy komentarz TomToma zaciekawił niejednego z nas. Część z was zaczęła zgadywanie wskazując na polisolokaty, ale znamy podejście TomToma i wiemy, że nie jest on skłonny do ryzyka i w jego oszczędnościach muszą być pełne gwarancje BFG.

Dopiero dziś rano jedna odpowiedź była prawidłowa. Nie jest to oferta strictle lokatowa, ale można śmiało powiedzieć, że jest jej odpowiednikiem, bowiem wymagania zaangażowania kapitału na poziomie 400 tys na 4 miesiące dając zysk równoznaczny lokacie na poziomie 1,9% i wszystko oczywiście z gwarancjami BFG.

Dziś każdy chyba zastanawia się co zrobić z kasą, aby nie leżała bez sensu na marnie oprocentowanym koncie. Jak wspominałem w komentarzach od tego tygodnia Alior za przelew do innego banku daje... 0,1% czego dowód znajdziecie na końcu artykułu. Dzisiejszy przelew z Getin wygenerował propozycje na 0,6%. W tym kontekście propozycja TomToma wygląda bardzo przyzwoicie.

A o czym mowa? O propozycji o której pisałem już kilkakrotnie, ale nigdy nie odstawała ona od reszty ofert tak jak teraz. Mowa o koncie CitiGold, gdzie można zarobić 2000 zł na powitanie. Według relacji odkrywcy jest to oferta mocno limitowana, więc TomTom nie zwlekał lecz najpierw założył sobie tutaj konto, a dopiero potem podzielił się informacją o tym z nami.


 

Kto może skorzystać z oferty? Dla osób, które posiadają spory kapitał. Aby opłacało nam się zakładać prestiżowe konto CitiGold, musimy ulokować na koncie 400 000 złotych. Na bonus nie załapią się ci, którzy posiadali konto lub rachunek oszczędnościowy po 1 stycznia 2019 r.
 

Promocja planowo ma potrwać do 15 marca, jednakże oferta jest limitowana do 200 wniosków więc może skończyć się znacznie wcześniej. Z tego powodu TomTom nie czekał, oferta zaś będzie tak długo aktywna jak długo będzie czynny powyższy link.

Z kontem CitiGold możemy zyskać do 2000 zł. Jakie warunki należy zatem spełnić, aby otrzymać premię?

1) 1500 zł otrzymamy za spełnienie prostych warunków:
  • podpisanie regulaminu (w terminie 10 dni od otwarcia konta)
  • przynajmniej jedno logowanie do apki mobilnej Citi Mobile (do ostatniego dnia 4 miesiąca po otwarciu konta)
  • utrzymanie salda 400 000 złotych w każdym z trzech kolejnych miesięcy (do ostatniego dnia 4 miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta)


2) dodatkowe 500 zł otrzymamy za 
  • przelewanie wynagrodzenia ze stosunku pracy w kwocie min 5000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu konta.
Do 30 dni od spełnienia warunków, możemy spodziewać się kontaktu ze strony banku z informacją, że należy nam się promocyjna kasa.

Oczywiście jest też oferta CitiGold Private Client, gdzie możemy zyskać dużo więcej. Ale warunkiem jest utrzymanie czteromilionowego salda. A nie trzeba chyba już przypominać, że takiej kwoty gwarancja BFG nie ogarnie ;)

Razem z kontem możemy zyskać jeszcze więcej, bo idąc za ciosem, można skorzystać z oferty karty kredytowej i podkręcić zysk o jakieś 720 zł.  Warunkami są comiesięczne zakupy na 500 zł, z czego 250 musi być na stacjach BP.

Jeśli ktoś spełnia wszystkie wymagania banku, co do bycia klientem, nie ma się co zastanawiać. Gdy królują marne oferty oprocentowań na kontach, trudno o większy zysk.


Na koniec obiecany dowód na najnowsze propozycje Aliora, które powtarzają się przy każdym przelewie na wyższą kwotę: lokata na 30 dni oprocentowana na ...0,1%
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz