wtorek, 2 lutego 2021

Łatwe do zdobycia 350 zł za konto w Paribas

Ponieważ akcja omawiana w poprzednim artykule już się zakończyła warto przypomnieć o innej, która de facto jest dużo lepsza! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że można tutaj w łatwy sposób zgarnąć premię i to najczęściej w gotówce w formie przelewu na konto czyli tak jak lubimy najbardziej. Do zgarnięcia 350 zł bonusu za spełnienie kilku banalnych warunków.

Tutaj zgarniesz 350 zł  z kontem w Paribas 

Kto może z tego skorzystać?  Osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  Planowo akcja  potrwa do 28 lutego 2021 r.  Przewidziano pulę 3000 wniosków i biorąc pod uwagę w jakim tempie rozeszły się w poprzedniej podobnej akcji, akcja zakończy się dużo szybciej. Wnioski z promocji świątecznej rozeszły się w 24 godziny!

Co zrobić by zgarnąć premię?

Zwyczajowo premia podzielona została na zaledwie kilka części.

1) 100 zł za spełnienie w marcu dwóch banalnych warunków: 

 • 2 przelewy za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile 
 • wpływ na 500 zł

2) 100 zł za spełnienie w  kwietniu kolejnych dwóch warunków:

 • 6 transakcji bezgotówkowych kartą 
 • wpływ min 1000 zł
3) 150 zł za spełnienie trzech warunków w maju
 • 3 przelewy  za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile 
 • 6 transakcji bezgotówkowych kartą 
 • wpływ min 1000 zł
Nie oszukujmy się, wprawni wisienkowicze spełnią warunki każdego etapu premii w jeden dzień. Więc 350 zł za chwilę roboty, to całkiem przyzwoita premia.

Oczywiście  należy jednak pamiętać, że standardowo musimy również spełnić warunki do otrzymania pierwszej części nagrody by dostać drugą, i warunki drugiej by dostać trzecią. Ale przecież i tak zależy nam na całej premii więc to żaden problem.O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo, wiadomość otrzymamy na adres, który podamy w formularzu rejestracyjnym. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody.  Pierwsza nagroda zostanie przekazana do 30 kwietnia 2021 r., druga nagroda zostanie przekazana do 31 maja 2021 r., a trzecia analogicznie 30 czerwca 2021 r.  Oczywiście musimy pamiętać o przekazaniu organizatorowi promocji numeru konta, na które nagrody mają wpłynąć.

Tutaj zgarniesz 350 zł  z kontem w Paribas 

Chętni na zdobycie kasy w łatwy sposób, nie mają na co czekać bo można przypuszczać że pula wniosków zostanie wyczerpana przed czasem.


Regulamin promocji Postaw na konto i Zgarnij 350 zł w Paribas 

 2 komentarze:

 1. Taka okazja a komentarzy ani widu ani słychu....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo komentujemy głównie na FpG, to jest projekt poboczny, gdzie mało osób zagląda. Sam tu wchodzę na chwilę góra raz dziennie.

   Usuń