niedziela, 10 stycznia 2021

250 zł z okazji karnawału z kontem w Paribas

Mamy nowy rok, więc i nowe promocje. Na bieżąco są omawiane na FpG, zaś wśród nich zdecydowanie wyróżnia się oferta Paribasa. A z racji tego, że mamy karnawał to i oferta karnawałowa już jest. Do zyskania kasa na konto, czyli tak jak lubimy najbardziej. Zyskać można 250 zł za spełnienie naprawdę nietrudnych warunków, do czego Paribas zdążył nas już przyzwyczaić.

                                        

Tutaj zgarniesz 250 zł  z kontem w Paribas 

Kto może z tego skorzystać?  Osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  Planowo akcja  potrwa do 31 stycznia 2021 r. , o ile wnioski nie zostaną wcześniej wyczerpane, bo limit to zaledwie 3000 sztuk. 

Co zrobić by zgarnąć premię?

Premia podzielona została na zaledwie dwie części, szybko więc będzie można zgarnąć premię:

1) 100 zł za spełnienie w lutym dwóch banalnych warunków: 

  • przelew za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile
  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą

Warunki można więc spełnić bez żadnego problemu ciągu jednego dnia i to w mig:)

2) 150 zł za spełnienie w marcu trzech warunków:

  • przelew za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz 
  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz 
  • wpływ min 500 zł. 

Dodatkowy warunek jest znów łatwy:) Należy jednak pamiętać, że standardowo musimy również spełnić warunki do otrzymania pierwszej części nagrody.


O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo, wiadomość otrzymamy na adres, który podamy w formularzu rejestracyjnym. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody.  Pierwsza nagroda zostanie przekazana do 31 marca 2021 r., druga nagroda zostanie przekazana do 30 kwietnia 2021 r. Oczywiście musimy pamiętać o przekazaniu organizatorowi promocji numeru konta, na które nagrody mają wpłynąć.

Tutaj zgarniesz 250 zł  z kontem w Paribas 

W porównaniu do poprzednich noworocznych akcji, które opisywał Polcan, tutaj jest dużo łatwiej o premię. I można przypuszczać, że pula dostępnych wniosków znów wyczerpie się przed czasem...

Regulamin promocji


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz