piątek, 25 grudnia 2020

Fajna promocja w Alior bank - Z nami najlepiej z 400 zł na start

W zasadzie wśród banków pozostały nam tylko trzy z których można korzystać na stałe: Getin, Idea bank oraz Alior. O dwóch pierwszych piszemy i rozmawiamy sobie non stop. Nieco w cieniu pozostaje melonik, a i tutaj mamy fajne nowości z możliwością zgarnięcia do 400 zł.

 

Przyznam, że zaskoczyła mnie stówka którą można zdobyć za... przystąpienie do programu MasterCard Bezcenne Chwile. Aż szkoda, że przystąpiłem do tego programu za friko. Ale po kolei.

Kto może brać w tym udział? Przeglądam regulamin załączony na końcu i nie widzę dat. Definicja Uczestnika odsyła do paragrafu 5, tam zaś mowa jest o założeniu konta z kartą. Wygląda więc na to, że nie ma tutaj karencji, jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Aktualizacja: jak wskazał anonimowy w komentarzu niestety jest tutaj karencja i wynosi ona 2 lata.

Tutaj zgarniesz do 400 zł za w promocji Z nami najlepiej w Alior bank 

Promocja ma potrwać jeszcze do końca roku jest więc jeszcze trochę czasu na to by na koniec tego niezbyt fajnego roku założyć sobie nowe konto i zacząć nowy rok znacznie lepiej. 


 Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?

100 zł - Wszystko mamy wyjaśnione na powyższym screenie. Zacznę od punktu ostatniego, ten bowiem zaintrygował mnie najbardziej. Wystarczy zapisać się do programu MasterCard Bezcenne Chwile i następnie zapłacić 5x kartą by zgarnąć 100 zł, co prawda w postaci 6800 punktów na start, ale będących równowartością stówki.

 

Na wykonanie tej czynności mamy aż 30 dni od przystąpienia, a przecież wystarczy te 5 płatności wykonać sobie samemu chociażby na kasie samoobsługowej w Biedronce. Za każdy towar zapłacimy tutaj osobno, co więcej korzystanie z takich kas jest szybsze niż czekanie na obsłużenie w kolejce. Ludzie jakoś nie korzystają z kas samoobsługowych, więc sami zrobimy to szybko i sprawnie, a przy okazji spełniając warunki z dowolnej promocji bankowej, gdzie liczą się ilościowe płatności.

120 zł - Druga premia też jest łatwa do zgarnięcia. Wystarczy bowiem:

 • Wpływ na konto na 1500 zł
 • 3 transakcje kartą
 • jedno logowanie do apki melonika

Takie czynności wystarczy zrobić raz w miesiącu. Dostajemy za to dychę, niby niedużo, ale też przelew, logowanie i 3 płatności to żaden warunek, więc jest to warte zachodu. Tym bardziej, że ma to charakter powtarzalny i po roku uzbiera nam się 120 zł a to już jest niemało.

180 zł - Najbardziej trzeba uważać z ostatnią premią. Należy pamiętać, że warunkiem przystąpienia do tej największej w sumie premii jest spełnienie warunków omówionych wyżej czyli wpływu-karty-logowania.

Dlaczego należy uważać z ostatnią premią? Ano dlatego, że tutaj trzeba sprytnie skorzystać z jakiejś darmowej promocji kredytu. Korzystałem już z wielu takich promocji zawsze warunkiem jednak było to by dana promocja była darmowa np. zakup produktu z ratami za 0% choćby Euro RTV czy darmowo przyznawany limit w koncie czy promocja karty kredytowej.


W tym przypadku premia będzie wyższa i wyniesie 15 zł na miesiąc. Po dwunastu miesiącach daje to nam już 180 zł, co już jest fajną premią. Tutaj jednak należy upewnić się, że korzystany przez nas produkt jest całkowicie darmowy tak byśmy wyszli na tym na plus. 

Tutaj zgarniesz do 400 zł za w promocji Z nami najlepiej w Alior bank

Alior pozostaje trzecim bankiem z kontem typu Must Have po zielonych i niebieskich. Bordowi mają bowiem fajne konto oszczędnościowe, gdzie można wpakować większą kwotę do 100 tysięcy zł. No i coś jeszcze: nieograniczoną ilość darmowych przelewów z KO na ror.


A jeśli do tego można zacząć zarabiać na start to jest to fakt tylko na plus. Co ciekawe mamy tutaj nawet nowość dla graczy. Osobiście nie gram w gry, ale może kogoś zainteresuje zdobywanie co miesiąc 1380 Riot Points do League of Legends:)


 

Uwaga: 

teraz do podwyższenia stawki na KO do 1% melonik wymaga już wpływu na kwotę 2000 zł. Kto zapewni nowe środki, a nie zrobi wymaganego przelewu lub przeleje 1500 zł do jakich przywykliśmy, dostanie tylko połowę tej stawki!

Regulamin akcji 400 zł do zgarnięcia w promocji Z nami najlepiej - V edycja

Regulamin promocji MasterCard Bezcenne Chwile

2 komentarze:

 1. Fajna promocja bo musisz .... PRZEZ ROK!!!! .... pilnowac przelewow, platnosci, logowania i kombinowac za 10 zl miesiecznie. Ten czas i te pieniadze moga dac duzo lepszy zwrot niz 10 zl miesiecznie. I jeszcze 100 zl, ale ... nie 100 zl bo te zlotowki to tak naprawde prawie zlotowki a dokladniej to tylko punkty. Hmmm. Nie rozumiem gdzie tutaj jest chociaz jedna rzecz do ktorej pasuje slowo fajna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki to żadne, przelew, transakcje kartą i logowanie zrobisz bez problemu w wolnej chwili. Piszę z perspektywy naszych zwykłych czynności bankowych, sam średnio robię kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt płatności kartą w miesiącu, przelewów też w podobniej ilości, nieco mniej będzie logowania do apki, więc wymagania praktycznie zerowe.
   Gdyby bank wymagał wydania 1250 zł miesięcznie i to koniecznie internetowo co ma miejsce obecnie w CA, wtedy zgodziłbym się że warunki są bez sensu. Tutaj warunki są po prostu fajne, bo normalne.

   Usuń