niedziela, 20 grudnia 2020

Zgarnij 300 zł do Biedronki za kartę w Citi

 

Do trwającej oferty karty w CA którą opisałem na FpG w ubiegłym tygodniu można mieć dużo zastrzeżeń. Nic dziwnego, w sprawie kart od lat bezkonkurencyjny jest Citi co łatwo obecnie porównać. Do zgarnięcia w obu przypadkach jest 300 zł, ale z Citi jest o wiele prościej zgarnąć tę premię.

 


Kto może z tego skorzystać? Tutaj mamy pozytywne zaskoczenie. Citi niczym mBank uparcie długo odmawiał przesunięcia okresu karencji, ale w tej ofercie jest nareszcie inaczej: nowy klient to taki co nie miał karty w Citi od 1 stycznia 2019. Nie ma już roku 2017 do którego pstrokaci wciąż się odwołują.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Biedronki za kartę w Citi

Promocja nie potrwa zbyt długo bo tylko do końca roku. Karty w Citi zwykle były w promocji przez kilka miesięcy, teraz niestety mamy raptem tylko pół miesiąca na załapanie się na tę akcję.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? CA jak pamiętamy dawał 2% cashback i płatności trzeba było wykonywać przez rok. Tutaj jest o wiele łatwiej, bank wymaga by:

 • raz zalogować się do bankowości (z kompa lub apki)
 • wydać kartą 1000 zł na co mamy nieco ponad 3 miesiące

Jak widać warunki są w miarę banalne, nie trzeba wydawać aż 1250 zł na miesiąc jak w CA, wystarczy 333 zł. Co więcej nie jesteśmy ograniczeni do płatności internetowych. Kupujemy co chcemy i gdzie chcemy:)

Tutaj zgarniesz 300 zł do Biedronki za kartę w Citi

Informację o przyznaniu nagrody czyli 300 zł do Biedronki w postaci e-kodu dostaniemy na bankowość internetową w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków. Nagroda będzie ważna przez pół roku od momentu wydania.

Jedyny minus tej oferty to fakt, że w okresie oczekiwania na premię bank może pobierać nam opłatę za kartę. Do niedawna karta Citi Simplicity jako jedyna była całkowicie darmowa, ale od tego roku przez pandemię banki przykręcają śrubę i nie ominęło to tej karty.

Jak widzimy na powyższym screenie bank pobiera 12 zł na miesiąc za obsługę karty. W tej promocji jest jednak myk taki, że w pierwszym roku użytkowania karty nie będziemy ponosić opłat, jeśli będziemy wykonywać opłat na 300 zł miesięcznie. Przez pierwszy kwartał nie będzie to trudne, ta promocja wymaga bowiem by wydać około 333 zł.


 

Potem mamy wybór albo czekamy na premię i godzimy się na pobieranie opłat, lub wydajemy 300 zł płacąc kartą co zwalnia nas z opłat. A ściślej pozwala na zwrot pobranej opłaty. To już zależy od nas, premię 300 zł tak czy siak dostaniemy.

Regulamin oferty Zyskaj 300 zł do Biedronki z kartą Citi

Tabela opłat i prowizji za karty w Citi 

Aktualizacja do poprzedniego artykułu: Nowa edycja KO w Getin jest na 3 miesiące:


 


3 komentarze:

 1. 'Promocja nie potrwa zbyt długo bo tylko do końca roku.' - eeee ale ta promocja nie dziala. Kurrrrr....de znow przespalem sylwestra.

  OdpowiedzUsuń
 2. O patrz, dzisiaj juz dziala. Wczoraj jak klikalem w link z artykulu to przekierowywalo na strone ze takiej promocji juz nie ma, ale za to moge skorzystac z jednej z 3 ktore citi zaproponowal. Swoja droga klikalem w ten link z kilku innych sajtow podobnej tresci i wszedzie przerzucalo na storne z brakiem takiej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, bank od dziś udostępnił dodatkową pulę promocyjną o czym właśnie poinformowałem na FpG.

   Usuń