środa, 29 stycznia 2020

Ostatni dzwonek na 3% na KO do kwoty 100.000 zł przez pół roku za latwe warunki w Citi


Jeszcze tylko do piątku potrwa hitowa promocja w Citi, która jest najlepszą ofertą konta oszczędnościowego. Wszak 3% to dziś już rzadkość, a tym bardziej aż do kwoty 100 tysięcy złotych.


Kto może brać w tym udział? Niestety nic się nie zmieniło w porównaniu do poprzedniej edycji, dale z promocji wyłączone są osoby, które posiadały tutaj konto po 1 stycznia 2018 - dotyczy to kont: Priority, Gold, Private Client lub Rachunek Oszczędnościowy. Nie dotyczy to CitiKonta, które można przekonwertować na wymagane do promocji Priority. 

Tutaj założysz konto ze stawką 3% w CitiHandlowy

Promocja ma potrwać tylko do 31 stycznia 2019. Citi słynie z tego, że dotrzymuje terminów, więc jeśli podaje koniec stycznia jako zakończenie promocji to raczej nie należy się spodziewać, że stanie się to szybciej.


Co trzeba zrobić by mieć 3% do 100k?
Jak zwykle należy skorzystać z dedykowanego linku, takiego jaki możecie znaleźć w niniejszym artykule. Cały trick polega na tym, że bank chce byśmy posiadali zarazem konto i kartę kredytową, taki pomysł jak widać chwycił, skoro mamy drugą edycję tej promocji.

Mamy jednak to szczęście, że karta Citi jest jedyną kartą tego typu, która przyznawana jest darmowo. Co więcej na start można na niej zarobić i zgarniać dodatkowe zyski za korzystanie z niej, więc z nią nie powinno być żadnego problemu. Sam jej używam od lat.


Konto zaś posiada dwa warunki, które o dziwo w Citi ma dwa tym razem łatwe. Przy czym są one do wyboru i wystarczy spełnienie tylko jednego z nich by mieć zagwarantowane 3%. Są to dwa pierwsze z poniższych:
 • wpływy w wysokości 8.000 zł LUB
 • utrzymywanie salda na poziomie 100.000
 • jednokrotne zalogowanie się do bankowości do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym założyliśmy nowe konto
Pierwszy warunek to typowe wymagania dla konta dla VIPów. Wystarczy przelać sobie 8k, po czym kasę zwrócić sobie na dowolne konto lub przelać na KO w Citi. Tak robimy od lat w wielu bankach i wszystko gra.

Jest jednak inna opcja. Jeśli chcemy od razu wpakować 100k na KO, to warunek dla 3% mamy z głowy. Jeśli jednak ruszymy kasę w dowolnego powodu, to pamiętajmy, że naruszymy drugi warunek, ale możemy się wspomóc warunkiem pierwszym, by dalej mieć 3% dla kwoty poniżej 100k.

Dodatkowo Citi w każdej ofercie ma banalny warunek logowania się do bankowości. To robi chyba każdy z nas jeśli bierze udziału w promocji, więc nie ma chyba sensu przypominanie o tym. Ten warunek spełni się sam:)

Tutaj założysz konto ze stawką 3% w CitiHandlowy

Regulamin podaje dwa warunki osiągnięcia 3%. Najpierw za spełnienie np. warunku przelewu 8k na konto oprocentowanie zostaje podniesione do 2%. Później za warunek posiadania karty kredytowej i jej spłaty stawka rośnie do 3%.

Oferta wydaje się być bardzo ciekawa i na pierwszy rzut oka wygląda na must have dla wisienkowicza. Należy jednak dowiedzieć się, czy adresatem może być osoba, która posiada już kartę kredytową, a nie ma konta. Jak się okazało odpowiedź brzmi tak:)

Regulamin oferty Citi Priority - Razem lepiej edycja II
Tabela Opłat i Prowizji dla kont w Citibank

3 komentarze:

 1. ALE oferta ! Dlaczego tylko do piątku 31. I 2020 r. ??!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem o niej już na początku października. Tutaj mamy ostatni dzwonek, więc jeszcze zdążysz z niej skorzystać.

   Usuń
  2. Ktoś się wyraźnie obudził ze snu zimowego.

   Usuń