sobota, 18 stycznia 2020

250 zł w prezencie + raty 0% na zakup nowego iPhona z kartą kredytową Citi


Planujesz zakup nowego iPhona? Jesli tak, to świetnie się składa, gdyż Citi Bank ma nową ofertę dla chętnych na zakup nowego sprzętu Apple

Nadgryzione jabłko ma swoich zagorzałych fanów, wiele osób twierdzi, że różnica w użytkowaniu sprzętu Apple jest diametralna, na jego korzyść oczywiście. Tych, którzy chcą się o tym przekonać osobiście, lub tych, których nie trzeba o tym zapewniać, zapraszam do zapoznania się z ofertą Citi:)Tym razem Citi proponuje nam swoją kartę kredytową z bonusem 250 zł. Dodatkowo możemy kupić iPhona lub inny sprzęt Apple na raty 0%. Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadają karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2018 r.  


Jak skorzystać z oferty?
Po otrzymaniu karty kredytowej Citi Handlowy, wybieramy dowolne produkty Apple na kwotę od 999 zł do 10 000 zł. Co ważne, zakupu musimy dokonać z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego Cortland lub iDreamNatępnie płacimy za zamówienie kartą Citi Simplicity. Aby rozłożyć zakup na raty, klikamy w link, który otrzymamy smsem od Citi Handlowego zaraz po transakcji. Zakup sprzętu można rozłożyć na 24 raty.  
Teraz pozostaje nam tylko czekać na zamówiony towar oraz wpływ 250 zł nagrody. Kasę otrzymamy w formie zasilenia rachunku karty Citi Simplicity do końca miesiąca nastepującego po miesiacu,w którym zawarliśmy umowę o kartę. Oczywiście jeśli dokonamy zakupu sprzętu Apple.

Oferta ważna jest do 29 lutego 2020 roku, więc jest jeszcze trochę czasu, aby z niej skorzystać.I oczywiście dla dociekliwych :4 komentarze:

 1. Oferta fajna i kusząca tyle, że mój iPhone jakoś nie chce się jeszcze rozlecieć. Mam nadzieję, że jeszcze się załapię kiedyś na takie fajne cóś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co Pan sądzi o lokacie na 3,8 % w Idea Bank
  Lokata Happy
  od 500 do 20 000 3 mies.
  Czy to "normalna propozycja ? Czy zakłada się przez internet ?
  Jak z odzyskaniem pieniędzy po okresie 3 miesięcy ?
  Bez zakładania konta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oferta tylko dla nowego klienta, który nie ma kartoteki w banku więc to jednorazowy prezent na start. Warto skorzystać, jeśli jest ku temu okazja.
   Konta nie trzeba, a na koniec wystarczy podać numer konta na które ma zostać wysłany wkład wraz z odsetkami.

   Usuń
 3. Chyba są jakieś nowości.
  Np. W Santander Bank:
  8,06% dla 20 000 zł na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska z premią 300 zł za Konto Jakie Chcę.
  Co Pan o tym myśli ? Czy to nie egzotyka ?

  OdpowiedzUsuń