czwartek, 23 stycznia 2020

Ostatni dzwonek na 200 zł na Nowy Rok w Millennium oraz stałe 2,70% na KO


Chociaż Nowy Rok dawno już za nami, to jeszcze można skorzystać z promocji przygotowanych na tę okazję. To już praktycznie ostatni dzwonek na fajną promocję jaką od czasu do czasu przygotowuje nam przyjazny Millennium, do zgarnięcia jest znów 200 zł, które jak zwykle nie jest trudno zdobyć..Kto może brać w tym udział. Nie ma żadnych zmian w porównaniu do poprzednich promocji tego typu. Dalej może wziąć w tym osoba, która nie ma tutaj konta, ale zarazem nie zgarnęła premii za konto 360 stopni w poprzednich promocjach tego typu.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Powyższy link będzie jeszcze aktywny przez kilka dni, do 28 stycznia 2020. Pozostałe 3 dni stycznia mamy na otwarcie konta wraz z kartą debetową, która pozwala na darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju.

Millennium jest mistrzem w pisaniu krótkich acz treściwych regulaminów, najnowszy zawiera tylko jedną stronę. Nie jest to dziwne, bowiem Millennium to jeden z najbardziej przyjaznych banków na rynku.Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł na nowy rok? 
Niewiele. Wystarczy w 3 kolejnych miesiącach czyli lutym, marcu oraz kwietniu:
 • przelać sobie do banku 1000 zł 
 • wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
Bez żadnego kombinowania prosto, łatwo i przyjemnie.  Szkoda, że inne banki nie tworzą tak prostych regulaminów, w których wszystko jest jednoznaczne.

Konto wraz z kartą warto sobie zatrzymać do momentu wypłaty premii co ma nastąpić najpóźniej 29 maja 2020. Zresztą na dobrą sprawę konto w Millennium warto sobie zachować na stałe.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Dlaczego? To tutaj mamy najbardziej stabilną stawkę na koncie oszczędnościowym. 2,70% jest tutaj już od kilku lat i co więcej można je mieć non-stop. Wystarczy jedynie pilnować terminu zerowania salda o czym na blogu na bieżąco informuję przy starcie każdej kolejnej edycji tej promocji.


Jako jedyny bank w Polsce umożliwia nam precyzyjnie zerować konta. W pozostałych dwóch bankach, w których można stale mieć fajną stawkę musimy zerować saldo z kilkudniowym wyprzedzeniem  w różne dni tygodnia. W Millennium wystarczy zerowanie zawsze w piątek (lub opcjonalnie w sobotę, jeśli mamy taką możliwość) przed startem nowej edycji w niedzielę i powrót w poniedziałek by były one uznawane za nowe.

Konto oszczędnościowe jest stale w promocji. Premia na start niestety nie, więc warto zapolować na nią i założyć konto póki jest. Nie wiadomo bowiem kiedy powróci.

Regulamin promocji Zyskaj 200 zł na Nowy Rok w Millennium

5 komentarzy:

 1. Co to za bank, do którego nie mogę się zalogować? To są jakieś jaja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj były problemy, dzisiaj już nie.
  A co sądzicie o tym banku ?
  To poważny bank ? Można w nim lokować środki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie brzmi raczej czy jest lepszy bank od Millennium. Jak dla mnie od wielu lat niezmiennie w pierwszej trójce najlepszych banków w Polsce.

   Usuń
 3. Chyba są jakieś nowości.
  Np. W Santander Bank:
  8,06% dla 20 000 zł na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska z premią 300 zł za Konto Jakie Chcę.
  Co Pan o tym myśli ? Czy to nie egzotyka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowości są omawiane na osobnym blogu FpG. Wspomniana oferta z 300 zł w Santander została omówiona pod poniższym linkiem:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/300-z-do-zgarniecia-w-promocji.html

   Usuń