sobota, 29 grudnia 2018

Ostatni dzwonek na ostatnie fajne promocje roku - jak łatwo zgarnąć kilka stów


Kończy nam się powoli całkiem dobry rok. Mamy więc ostatni dzwonek na zgarnięcie kilku stówek. Na PP1 przypominam o dwóch akcjach specjalnych Aliora, tutaj zaś warto przypomnieć o tym jak w Paribasie łatwo zgarnąć 200 zł.

Trzeba przyznać, że Paribas szybko się uczy oferować coraz lepsze promocje. Do niedawna trzeba było się nieźle namęczyć by zdobyć premię, ostatnio na szczęście jest coraz łatwiej co łatwo dostrzec w świątecznej promocji.


Jedyne  zastrzeżenie można mieć do sztywnej definicji nowego klienta. Od dłuższego czasu z promocji wykluczone są osoby, które nie miały tutaj konta od 24 miesięcy, więc kto zamknął konto w ciągu ostatnich dwu lat musi jeszcze poczekać.

Tutaj zgarniesz premię 200 zł za konto Optymalne w Paribas

Oferta ma co prawda potrwać do 31 grudnia 2018, ale bank kolejny raz limituje promocję. Do wykorzystania jest tylko 1500 wniosków. Wydawało się, że promocja skończy się przed czasem, ale w święta ludzie raczej są zajęci innymi sprawami, więc jest jeszcze szansa na skorzystanie z promocji. Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Przede wszystkim zdążyć złożyć wniosek z dedykowanego linku zanim limit wniosków się skończy. Następnie do 15 stycznia 2019 mamy czas na założenie konta. Potem zaś spełnić banalne warunki niby to aktywności na koncie.

Dla nas ważne, że nie trzeba już robić płatności na 300 zł jak było do niedawna. Teraz wystarczy, że do końca stycznia:
  • aktywujemy aplikację GOmobile
  • wykonamy 3 transakcje w sklepie spożywczym
W spożywczaku praktycznie każdy wykonuje płatność, a skoro kwota nie gra roli to warunek jest faktycznie banalny.

W kolejnych miesiącach czyli w lutym, marcu oraz kwietniu należy:
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • wykonać 5 płatności w sklepach spożywczych
czyli jest odrobinkę trudniej, ale wciąż banalnie:)Chociaż premie za każdy miesiąc wynoszą po 50 zł, to premie będą wypłacane na bieżąco według powyższego schematu. Jak widać na konto zostanie przelane dwa razy po 100 zł w marcu i maju.

Tutaj zgarniesz premię 200 zł za konto Optymalne w Paribas

Dobrą informacją jest także fakt, iż założyć mamy całkowicie darmowe konto optymalne. Cieszy fakt, że Paribas upraszcza nam zdobywanie premii. Oby tak dalej.Regulamin promocji Konto na zakupy - zyskaj 200 zł

2 komentarze:

  1. Nie mogę skorzystać bo nie mam smartfona na tę aplikację, co to ją zainstalować trzeba.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mozesz komputer to tez smartfhon. wystarczy zainstalowac e,mulator.

    OdpowiedzUsuń