sobota, 22 grudnia 2018

mBank skraca karencję! Łatwe 140 zł za eKonto Standard :)

Pierwszy wirtualny polski bank - mBank od lat zabiega o nowych klientów. Ostatnio wręcz zaskakuje częstotliwością wprowadzania promocji.

Dopiero co opisywałem aktualną jeszcze promocję "Premia z mBankiem za wynagrodzenie" - gdzie za wpływy z tego tytułu w banalny sposób można przytulić równe 200 zł (dokładny opis tutaj) a już rusza kolejna.
Aktualnie bank ponownie promuje swoje eKonto Standard - gdzie w banalny sposób można zdobyć nawet 140 zł. :)

Co najważniejsze bank stał się też dużo łaskawszy dla swoich byłych klientów ;) Skrócił on bowiem aż o cały rok okres karencji dla powracających! Łatwe 140 zł do zgarnięcia w promocji mBanku

Właśnie ruszyła nowa promocja - "eKonto z premią - III edycja". Przystąpić do niej można aż do Walentynek - czyli 14 lutego 2019 r.
Jak już wspomniałem wyżej tym razem bank skrócił dla byłych klientów okres wykluczenia i aktualnie jest to czas od 1.01.2017 roku

Od tej to daty - nowi klienci banku mogą wziąć w niej udział. Tym nowym klientem może być osoba, która właśnie od 1.01.1017 r. nie jest lub do tej pory nigdy jeszcze nie była - posiadaczem lub współposiadaczem ROR-u i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku.  Wykluczeni są bowiem również współposiadacze w/w rachunków. (szczegóły w regulaminie na dole)

Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla łatwych 140 zł

Promocja składa się z 2 części. W pierwszej z nich do zdobycia jest 100 zł, a w drugiej 40 zł.
Harmonogram promocji w skrócie przedstawiają obrazki poniżej i tak dla 100 zł:

a dla tych 40 zł:


Trzeba zatem po kolei wykonać następujące czynności:

1) Do 14.02.2019 roku przejść za pomocą dostępnych w artykule niebieskich linków na stronę promocji i złożyć wniosek o eKonto w taryfie standard wraz z wydaną do niego kartą płatniczą*,

2) Do tego tego samego czasu zawrzeć umowę z bankiem oraz

3) W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (UWAGA: NIE może to być przelew z Twojego konta w banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem)

4) Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

Czynności z punktów 3) i 4) - powtórz w kolejnym miesiącu

*Aktualnie do wyboru jest limitowana karta z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla łatwych 140 zł

Samego zawarcia umowy z punktu 2) - możesz dokonać w dwojaki sposób. Bez ruszania się z domu za pośrednictwem kuriera - co przedstawia poniższy schemat:


bądź udając się do placówki jak widać poniżej:

eKonto Standard wymagane do otwarcia w promocji - to jedno z najpopularniejszych na rynku. Sam mam je od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie pamiętam jakichkolwiek problemów technicznych z nim związanych, które niestety napotykam jeszcze w wielu innych bankach. Dodatkowo to praktycznie same zera za obsługę jak widać poniżej ;)


Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla łatwych 140 zł


Regulaminy:

1) Regulamin promocji - "eKonto z premią - III edycja"
2) Tabela opłat i prowizji

4 komentarze:

 1. Bardzo fajna informacja. Zastanawiałam się ostatnio w jakim banku założyć konto.
  Wiesz może kiedy mają być jakieś promocje na konta firmowe? Jestem w trakcie zakłądania firmy, mam już księgowość Ifirma. Nie mogę zdecydować się tylko w sumie na konto w banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wiesz może kiedy mają być jakieś promocje na konta firmowe? Jestem w trakcie zakłądania firmy, mam już księgowość Ifirma. Nie mogę zdecydować się tylko w sumie na konto w banku"

   Niestety nie wiem jakie mają być, ale wiem jakie jeszcze trwają. Jeśli lubisz mBank - to jeszcze do 8 stycznia 2019 r. możesz się załapać na promocję opisaną tutaj:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/11/atwe-do-zgarniecia-100-z-w-mbanku-z.html

   Już tylko do końca roku potrwa promocja w Alior Banku:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/11/rekordowe-1620-z-znow-do-zgarniecia-w.html

   Z tego co wiem sporo osób chwali sobie również konto firmowe w promocji IDEA Banku, dalej aktualne i opisane tu:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/09/nawet-600-z-do-wyrwania-z-naszego.html

   Usuń
 2. Pierwszy wirtualny bank w Polsce, a nie pierwszy polski wirtualny bank, bo to jednak różnica, która może wprowadzać w błąd co do właściciela.

  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Pierwszy wirtualny bank w Polsce, a nie pierwszy polski wirtualny bank"

   Zarówno moje - jak i Twoje stwierdzenie jest prawdziwe ;)

   Usuń