środa, 8 listopada 2017

Ostatni dzwonek na 650 zł + 100 zł do Biedronki w promocji Same korzyści na bank w mBanku


Powoli kończy się bardzo dobra akcja specjalna, w której można zdobyć drugą najwyższą premię po Citibanku na rynku bo aż 750 zł. Do dobrze znanej nam akcji mBanku z 650 zł dochodzi teraz dodatkowy bonus na 100 zł do popularnej Biedronki.

To druga edycja akcji o nazwie Same korzyści na bank. W pierwszej z nich, która opisywałem na wiosnę, do zgarnięcia było tylko 300 zł od banku oraz 100 zł do Rossmana. Teraz bonus jest o wiele ciekawszy.Bez wątpienia najobfitsza premia bankowa na chwilę obecną
Niestety mBank należy do tych zatwardziałych banków, które nie chcą się przekonać do zmiany definicji nowego klienta, więc nie jest to oferta dla każdego. W tej akcji nowy to taki, co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z premią do 750 zł

Ponieważ jest to akcja specjalna, nie ma jej na stronie banku, lecz trzeba skorzystać z dedykowanego linku takiego jak powyżej. Będzie on ważny już tylko do piątku 10 listopada 2017 zaś podczas rejestracji zostawiamy organizatorowi swój mail, na który dostaniemy link do założenia konta.

Jak zwykle w tego typu akcjach mamy do zgarnięcia dwie premie: jedną z banku w typowej promocji oraz dodatkowo od organizatora.

100 zł do Biedronki za 5 płatności kartą


1. 100 zł do biedronki za 5 płatności
Pierwsza premia to bardzo łatwy do zgarnięcia voucher na 100 zł do popularniej sieci Biedronka. Wystarczy wykonać tylko 5 płatności kartą na dowolną kwotę najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu konta. Łatwo i przyjemnie.

Voucher na zakupy w sieci sklepów Biedronka będzie ważny bardzo długo bo aż do końca przyszłego roku. Co ciekawe do 31 grudnia 2018 voucher można wykorzystywać wielokrotnie, więc nie trzeba będzie kupować na siłę za stówkę:)


2. Do 650 zł od mBanku
Druga część premii to zwykła promocja banku, opisana w osobnym artykule o drugiej edycji Lepiej z eKontem. Po szczegóły warto zajrzeć do artykułu z sierpnia, gdy ta promocja się zaczęła.

Tutaj tylko przypomnę szybko, że aby zdobyć 650 zł widzimy na powyższym screenie. Bank wymaga łącznie spełnienia 3 prostych warunków:

  • zalogowania się do bankowości mobilnej
  • zasilić konto na niedużą kwotę 1000 zł 
  • płacić kartą/BLIKiem za minimum 250 zł
Logowanie czy przelew to żaden problem dla każdego z nas. Przelew także każdy zrobi bez problemu, najtrudniejszy jest punkt trzeci, ale bank wymaga wydania kwoty minimum 250 zł by przyznać nagrodę w wysokości 4% cashback.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z premią do 750 zł

Słowem fajna promocja, ale niestety nie dla każdego. Sam zamknąłem tutaj konto po jednej z akcji specjalnych z ubiegłego roku, co dyskwalifikuje mnie do wzięcia udziału. Cóż, może od nowego roku będzie nowa amnestia...

Regulamin akcji z premią na 750 zł Same korzyści na bank edycja 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz