czwartek, 9 listopada 2017

Ostatni dzwonek na 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi i kilka płatności kartą


W pierwszej dekadzie listopada kończą się dwie fajne akcje specjalne. Nie tylko przypomniana wczoraj obfita promocja z 750 zł w mBanku. Tego samego dnia, kończy się też 400 zł do Biedronki za kilka płatności darmową kartą.

Ściślej obie akcje kończą się już jutro czyli w piątek 10 listopada 2017. Jest to więc już ostatni dzwonek na skorzystanie z promocji, w której zgarnąć premię jest niezwykle łatwo.


Definicja klienta jest łatwa do przewidzenia. Jak bezwzględnie we wszystkich tegorocznych promocjach kart kredytowych musi to być osoba, która nie miała karty od 1 stycznia 2015.  

Tutaj założysz darmową kartę w CIti z bonem na 400 zł do Biedronki

Inny jest jednak czas trwania promocji i opisywana dziś jest zdecydowanie najkrótsza. Niniejsza akcja będzie ważna tylko jutra - 10 listopada 2017. To zdecydowanie krócej aniżeli oferta Douglasem, który potrwa do końca stycznia przyszłego roku.

Warunki do zdobycia vouchera na 400 zł są w zasadzie identyczne jakie są dla oferty z opisywanym tutaj. Nie trzeba już wydawać 1000 zł by zdobyć 400 zł, jest o wiele, wiele łatwiej wystarczy bowiem tylko kilka płatności.


Zamiast 1000 zł wystarczy teraz 5 płatności przez 2 miesiące
Szczegółowo trzeba:
  • raz zalogować się do bankowości internetowej
  • zrobić po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach
Pierwszy warunek mamy spełnić do końca drugiego miesiąca od momentu podpisania umowy o kartę. Ten warunek spełni się sam, bo i tak każdy posiadacz karty zaloguje się by zobaczyć jaką kwotę musi oddać by nie zapłacić ani grosza za używanie karty.

Drugi warunek jest banalny. 5 płatności można wykonać w ciągu jednego dnia płacąc nawet po 1 zł za różne drobne zakupy. Taki warunek można spełnić dwukrotnie w dwu kolejnych miesiącach. W zamian voucher dostaniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji.

Miło, łatwo i przyjemnie. Co ciekawe tym razem bank zrezygnował z oferowania wyboru dwu kart: Citi Simplicity oraz Citibank World Master Card. Teraz można wybrać tylko jedną i o dziwo tę lepszą, gdyż jest całkowicie darmowa i bezproblemowa. Kolejny ukłon w stronę klienta.Citi Simplicity to istny ewenement wśród kredytówek. Jest za friko, co jest rzadkością, i dotyczy to nie tylko opłaty rocznej za kartę, ale także za darmo są opłaty za powiadomienia CitiAlerts czy o braku spłaty karty.

Tutaj założysz darmową kartę w CIti z bonem na 400 zł do Biedronki

Kto przegapi tę przypominajkę i zajrzy tu już po 10 listopada ma jeszcze inną opcję ze smartfonem LG G4. Bonus jest nieco lepszy, a 5 płatności trzeba wykonać przez 3 miesiące czyli tylko o jeden miesiąc dłużej niż w przypadku Biedronki.

Alternatywnie możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Powyższa opcjonalna oferta jest ważna do 30 listopada. A kto wie na jakiej zasadzie się odnowi w grudniu...

Regulamin oferty 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citibank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz