piątek, 23 czerwca 2017

W oczekiwaniu na nową stawkę na koncie w Millennium


Przed nami bardzo ważny weekend. Dziś jest bowiem dzień na zerowanie konta w Millennium, bowiem tylko do jutra mamy oprocentowanie 2,50% na koncie i bank zapewne badać będzie saldo na 24 czerwca 2017

Trwa zaś kolejna III już edycja promocji zgarnij premię z Millennium w której można zdobyć na start nie tylko 360 zł, które jest w stałej ofercie konta 360 stopni. Dodatkowo mamy 100 zł od bankiera za skorzystanie z rejestracji z dedykowanego linku.

Kolejna akcja specjalna z Millennium, ale z długą odsiadką...

Zanim przejdziemy do linku warto powiedzieć, komu warto w niego klikać. Millennium bowiem z uporem maniaka nie pozwala na żadne ulgi w definicji nowego klienta. I choć inne banki dają ostatnio amnestię i skracają termin odsiadki, to u Portugalczyków jest inaczej.

W dalszym ciągu nic się tutaj się nie zmienia w tej kwestii. U bordowych odsiadka wydłuża się zamiast skracać i w każdej kolejnej akcji nowy klient ma ten sam warunek: nie można mieć konta w Millennium od 1 kwietnia 2015, a więc już od ponad 2 lat.

Tutaj zarejestrujesz się w nowej akcji specjalnej z 460 zł w Millennium 

Link będzie aktywny do końca miesiąca czyli do 30 czerwca 2017. Dla rejestracji po dodatkową premię od organizatora zostawiamy nasz mail po kliknięciu w powyższy link i otwieramy konto z linku jaki dostaniemy na przekazanego maila.

Co trzeba zrobić by zdobyć podwójną premię? Poza wyrażeniem oczywistych zgód wymaganych do przyznania premii.

Harmonogram premii dla obu kont

1. 100 zł od bankiera
Aby zgarnąć pierwszą stówę od organizatora promocji należy spełnić jedynie standardowe warunki bezpłatnego konta w wakacje, które nie zmieniają się tutaj od wielu wielu lat. Innymi słowy w lipcu i sierpniu trzeba wykonać:
  • przelew na 1000 zł (studenci nie muszą tego robić)
  • dokonanie tylko 1 płatności karta
Jak widać warunki to praktycznie żadne, tym bardziej że bank akceptuje nie tylko przelewy własne, ale nawet wpłaty w kasie:) Warto tutaj nadmienić, że posiadacze konta 360 stopnie Student muszą jedynie raz zapłacić w lipcu i raz w sierpniu kartą/BLIKiem na dowolną kwotę. Premia jest więc praktycznie za darmo.


2. 360 zł od Millennium
Druga premia to już standardowa promocja banku, która potrwa nieco dłużej bo przez 6 miesięcy. W każdym miesiącu można zdobyć po 60 zł, stąd po pół roku można zarobić na koncie dodatkowe 360 zł

Owe 60 zł jest rozbite na dwie tury:
  • 5% cashback za płatności BLIK - max 30 zł
  • 2% cashback za płatności kartą - max 30 zł
Łatwiej jest zatem zdobyć zwrot za zakupy BLIKiem.

Skoro jesteśmy przy Millennium, warto zwrócić uwagę, że poza fajną premią na start, bordowi mają dużo dodatkowych atutów by mieć tutaj konto. Przede wszystkim mamy tutaj jedno z najlepszych konto oszczędnościowych na rynku ze stawką 2,50%.

Od niedzieli może tutaj być nowa stawka...

Tutaj przestroga: chociaż promocja potrwa do 30 czerwca, warto się pośpieszyć, by załapać się jeszcze na atrakcyjne 2,50% gwarantowane przez 92 dni od momentu pierwszej wpłaty. Ta promocja kończy się 24 czerwca i bardzo możliwe, że ulegnie zmianie po tej dacie. 
Aktualizacja: bank przedłużył stawkę 2,50% do 26 sierpnia 2017:)

Sam czekam niemal do końca promocji na wpłatę, by mieć zagwarantowane 2,50% do jesieni. Maksymalna kwota do wpakowania tutaj to 100.000 zł. Nadwyżkę można trzymać na odnawialnej lokacie mobilnej ze stawką... też 2,50%.

Jak pisałem Millennium od niedawna to mój zdecydowany nr 1 w kontach osobistych na rynku. I to nie za liczne promocje omówione wyżej, ale przede wszystkim za darmowy i co więcej pokaźny limit o którym pisałem tutaj oraz dodatkowe, nieoczekiwane bonusy omówione tutaj.

Ta akcja specjalna zapewne nie skończy się przed czasem jak to miało miejsce ostatnio
w innych bankach. Tyle że ze względu kończącą się promocję na KO, warto się pospieszyć. No chyba że po raz kolejny bank przedłuży fajną stawkę 2,50%...

1. Regulamin III edycji promocji zgarnij premię 100 zł z Millennium
2. Regulamin zyskaj 360 zł - piąta edycja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz