środa, 28 czerwca 2017

Ostani dzwonek na 150 zł za jedną płatność i 10 zł za przelewy aplikacją IKO


W najbliższy piątek kończy się gigantyczna liczba promocji bankowych, co łatwo zauważyć przeglądając zakładkę Nie przegap w obu wersjach. Jedną z najciekawszych ofert wartych przypomnienia jest możliwość zgarnięcia bonu na 150 zł za... jedną tylko płatność.

Tę ofertę omawiałem szczegółowo pod koniec maja na FpG i mamy już tutaj ostatni dzwonek. Na chwilę obecną to zdecydowanie najłatwiejsza premia do zgarnięcia. Nie mniej łatwa jest inna premia w bliźniaczym PKO, gdzie premia jest za... dwa przelewy:)

Otwórz konto w Inteligo by otrzymać 150 zł do Intersport za jedną płatność

Banki raczej już nie premiują bonusem instalacji apki na smartfona. Gdy były one nowością Getin rozdawał nawet 100 zł za jej użycie. Niestety inne banki uznały, że dla zachęty instalacji wystarczy lokata mobilna ze stawką promocyjną i po sprawie.
10 zł za dwa przelewy mobilne:)
  PKO nigdy jednak nie miało dobrych stawek na lokatach nawet w najlepszych promocjach. Owszem ten bank przoduje lecz w oferowaniu najmniej ciekawych lokat, więc na fajne depozyty mobilne nie ma tutaj co liczyć.

Za to jest premia pieniężna, co prawda niewielka bo zaledwie 10 zł, ale za to bardzo łatwo ją zdobyć. Zamiast premii mamy do wyboru jeszcze audiobooki, chociaż malutki wybór średnio ciekawych pozycji pozostawia tutaj wiele do życzenia.

Tylko 5 powyższych audiobooków do wyboru

Co trzeba zrobić zatem by zgarnąć dychę? 
W sumie są 3 kroki do wykonania:
przy czym transakcje akceptowane to: BLIK, NHC/HCE, przelew lub doładowanie telefonu. Bez wątpienia najłatwiej zrobić tutaj przelewy, nie wiąże się to bowiem z żadnymi kosztami dodatkowymi.

Mamy zatem cashback w wysokości 20%. Promocja ma potrwać nawet do 18 sierpnia 2017, chyba że pula nagród wyczerpie się wcześniej. Bank przewidział 100.000 nagród po 10 zł co wydaje się dużą liczbą, chociaż przy rekordowej liczbie klientów może nie być aż tak dużą.

Kto spełni warunki i wybierze 10 zł, dostanie je na konto powiązane z IKO w ciągu 14 dni od momentu spełnienia warunków. Kto woli audiobooka dostanie kod promocyjny smsem lub powiadomienie w aplikacji IKO.  

PKO i jego internetowa wersja Inteligo nie przestaje zadziwiać. To najwięksi potentaci w kraju na rynku bankowym więc wydawać by się mogło, że nie potrzebują oferować łatwych do spełnienia promocji. A jednak są.

Dla przypomnienia do 22 lipca 2017 w Inteligo potrwa program poleceń, w którym można zdobyć 150 zł do podziału.

Regulamin promocji IKO dla aktywnych w PKO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz