piątek, 9 czerwca 2017

Podwójna zdobycz w akcji specjalnej z Paribasem: wersja 2 z allegro.pl


Dziś na FpG prezentuję powrót świetnej akcji specjalnej Podwójna zdobycz, w której za założenie darmowego konta Optymalnego w Paribasie możemy zgarnąć dwie premie. Okazuje się, że bank przygotował równolegle dwie promocje tego typu.

Na FpG omówiłem pierwszą wersję w której poza 300 zł premii od Paribasa jest do zgarnięcia bon na 100 zł do sklepu bonprix.pl. Tutaj znajdziecie omówienie drugiej promocji w której mamy bon na 100 zł do allegro.pl.Podwójna zdobycz w wersji z Allegro

Zasady udziału są te same. W akcji mogą brać udział osoby, które tylko od pół roku nie miały konta w Paribasie. Ściślej chodzi o datę 26 listopada 2016, a więc nieco więcej niż pół roku.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji Podwójna zdobycz z allegro i zgarniesz 400 zł

Link rejestracyjny ma być aktywny tak jak poprzednio do 19 czerwca 2017. Ma być, nie wiadomo jednak czy tak jak poprzednio oferta nie zniknie przed czasem. Jak zwykle zostawiamy tam swój mail i z linku jaki otrzymamy zakładamy konto. Na to mamy czas do 30 czerwca 2017.

Harmonogram premii od organizatora


1. Bon 100 zł do allegro
Warunek zdobycia bonu na 100 zł na zakupy w dziale 'Dziecko' do allegro.pl jest identyczny z tym jaki jest w wersji ze sklepem bonprix. A więc czysta bankowa klasyka: przelew + płatności kartą. Dokładniej należy w lipcu:
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • zrobić zakupy na 300 zł
A więc bez wątpienia w zasięgu każdego. 


Dodatkowy bonus od banku

 2. 300 zł od Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy:
  • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji Podwójna zdobycz i zgarniesz 400 zł

 
Lekcja do odrobienia dla innych banków


Mamy zatem powrót popularnej akcji typu kto pierwszy ten lepszy. Tyle że zamiast 100 zł do ręki mamy wybór stówka do bonprix.pl lub stówka do allegro.pl. Ciekaw jestem czy w kolejnych akcjach testowane będą nowe sklepy niczym na kartach w Citi...

1. Regulamin promocji premia dla rodzica na allegro
2. Regulamin promocji 300 zł od Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz