piątek, 16 czerwca 2017

Darmowe konto Optymalne znów z podwójną premią: wariant 4 wersja z Rossmanem


Do niedawna Citi Handlowy szalał z rozlicznymi promocjami swoich kart kredytowych rozdając na prawo i lewo bony do mall.pl, allegro, Douglasa. Trudno zliczyć je wszystkie i muszę zajrzeć na nieprzegapkę by to ogarnąć.

Teraz w ślad Citi idzie BGŻ BNP Paribas, tyle że zamiast kredytówek zachęca do zakładania całkiem fajnego, bo darmowego konta i rozkłada całą gamę bonusów w licznych akcjach specjalnych. O dwóch z nich pisałem na obu blogach w ubiegły piątek, teraz mamy kolejne dwa. 


Tym razem zamiast Modnego konta z bonem do bonprix czy Premii dla rodzica z bonem do allegro mamy jeszcze trzecią akcję z Kontem dla gracza, o której więcej dziś na FpG oraz atrakcyjne konto z bonem do Rossmana. Każdy z bonów niezależnie od akcji wynosi 100 zł.

Chociaż akcja jest bliźniaczo podobna do tych sprzed tygodnia, to jednak tutaj mamy nieco inne terminy. Dla chętnych na bon do Rossmana jest warunek nieposiadania konta w Paribasie od 12 grudnia 2016, czyli całkiem niedawno.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej konta Optymalnego z Rossmanem

Powyższy link ma być aktywny do 10 lipca 2017, chyba że zapasy wyczerpią się szybciej. Limit jest ustawiony na 1000 sztuk, niby mało ale trzeba to pomnożyć razy cztery, skoro obecnie mamy aż 4 akcje specjalne z kontem Optymalnym i każda z tym samym limitem:)

Jak w każdej akcji specjalnej zostawiamy w powyższym linku nasz mail dla organizatora promocji, bowiem to dzięki niemu możemy dostać dodatkową stówkę do standardowej promocji konta z 300 zł w Paribasie. Konto zaś zakładamy z linku jaki przyjdzie na podany mail.

Co trzeba zrobić by zgarnąć w sumie 400 zł?
Konto z kartą debetową musimy otworzyć do 24 lipca 2017. A później mamy to co zwykle.


Warunki te same co dla allegro i bonprix ale miesiąc później

1. Bon 100 zł do Rossmana
Warunek zdobycia bonu na 100 zł do Rossmana jest identyczny warunkami dla bonów do alllegro czy bonprix. A więc czysta bankowa klasyka: przelew + płatności kartą. Ściślej chodzi o:
  • zrobienie przelewu na 1000 zł
  • zrobienie zakupów na 300 zł
Jest jednak jedna różnica. Dla allegro lub bonprix powyższe dwa warunki należy spełnić w lipcu, natomiast do Rossmana w sierpniu.

Druga premia pochodzi od standardowej promocji Paribasa

2. 300 zł od Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy:
  • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.

No przecież:)
Co ciekawe konto Optymalne samo w sobie jest godne polecenia, jest bowiem nie tylko darmowe, ale także daje zarobić na cashbacku. Tymczasem mamy dodatkowo całą gamę bonusów do wyboru w zależności od preferencji. O czwartym bonusie, adresowanym ewidentnie do fanów gier dziś na FpG.

Regulamin promocji Atrakcyjne konto z bonem 100 zł do Rossmana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz