środa, 7 grudnia 2016

Ostatni dzwonek na 100 zł za otwarcie konta + 500 zł do zgarnięcia za konto ze stawką 2,70%


Aktualizacja:
 
Dłużej o dwa dni

Dziś jeszcze nie jest ostatni dzień zapisów na akcję specjalną, w której w banalny sposób na start można zdobyć 100 zł. Nie trzeba w zasadzie robić nic szczególnego, lecz tylko to co zawsze: jeden przelew i jedną płatność kartą:)


Gdybym miał wskazać najbardziej prężny bank w promocjach nie byłoby z tym raczej problemu. Wystarczy przypomnieć chociażby ostatnią kumulację aż 6 promocji jednocześnie, które zebrałem w osobnym artykule na PP3.

Millennium, bo to o tym banku mowa, nie zmniejsza tempa. Chociaż konto praktycznie nie wymaga promocji, bowiem samo w sobie jest atrakcyjne ze względu na wysokie oprocentowanie na KO, to jednak bank dokłada kasę za jego założenie.


1) 100 zł za dwa przelewy i dwie płatności kartą
Najnowsza propozycja to akcja specjalna w której nowi klienci do zgarnięcia mają całkiem przyjemne 100 zł. Akcja specjalna oznacza tutaj fakt, że oferty nie znajdziecie na stronie banku, ta bowiem oferowana jest wespół z Agorą i do wzięcia udziału służy dedykowany link.

Tutaj założysz konto z premią 100 zł + 500 zł za polecanie oraz KO na 2,70%

Jak zwykle zostawiamy tutaj swojego maila, zaś z linku jaki przyjdzie na nasz mail zakładamy konto u bordowych. Niestety bank w dalszym ciągu nie zmienia definicji nowego klienta, wciąż jest nim ten co nie miał tutaj konta od 15 kwietnia 2015.

Jakie są warunki tym razem? Millennium nie ma zwykle wygórowanych wymagań dla zgarnięcia premii, więc nie inaczej jest i tym razem. By zdobyć gwarantowane 100 zł wystarczy:
 • do 7 9 grudnia 2016 złożyć wniosek z dedykowanego linku widocznego wyżej
 • do 13 grudnia 2016 założyć konto z linka jaki dostaniemy na maila
przypominam, by wyrażać zgodę na przetwarzanie danych czy zgodę na przekazanie Organizatorowi informacji. To często pomijany punkt, który skutkuje brakiem premii, a przecież zawsze można podać jakiś roboczy mail.   

Tyle formalności wstępnych. A same warunki? Praktycznie żadne. W przeciwieństwie do innych akcji w których zazwyczaj bank zmusza nas do wydania określonej kwoty, tutaj nie ma takiego przymusu.

Bank wymaga jedynie tego, co musi wykonywać każdy klient banku:
 • dokonać przelewu na 1000 zł
 • dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
Warunek żaden i z tego powodu konto w Millennium mam niemal bez przerwy od wielu lat. W celu zgarnięcia 100 zł te dwa banalne warunki wystarczy spełnić w styczniu oraz lutym 2017.2) Do zgarnięcia nawet 500 zł w programie polec
Dodatkowo do premii 100 zł za założenie konta Millennium uruchamia program poleceń. Przypomina to nieco ostatnią akcję specjalną jaka miała miejsce przy okazji Toyoty w ofercie z Agorą.

Tutaj założysz konto z premią 100 zł + 500 zł za polecanie oraz KO na 2,70%

W efekcie dodatkowo można zgarnąć 500 zł. Skąd aż tyle? Za jednego poleconego bank przyzna 50 zł, zaś maksymalna liczba poleceń to 10 osób, łatwo więc policzyć, że dla maksymalnej liczby poleceń można zgarnąć właśnie pięćset zł.


3) Konto oszczędnościowe na 2,70%Sztandarowym produktem Millennium jest oczywiście w dalszym ciągu jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku. Przez długi czas Portugalczycy szli ramię w ramię z Optimą, ale od dobrych kilku miesięcy są daleko z przodu. 2,70% jest przecież o wiele lepszą stawką aniżeli 2,30%...

Regulamin nowej akcji specjalnej z 100 zł + 500 zł w Millennium 

18 komentarzy:

 1. Czy uczestnik promocji może robić przelewy do Millenium na 1000 zł. z własnego konta w innym banku? Czy raczej powinna być to wpłata od innej osoby? Musi to być wynagrodzenie czy wystarczy jakakolwiek wpłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy własna wpłata:)

   Usuń
  2. A jak długo konto w Millenium jest oprocentowane na 2,7? Na stałe czy na jakiś określony czas?

   Usuń
  3. Przez 92 dni od momentu pierwszej wpłaty na KO. Wpłaty można dokonać do 7 stycznia 2017.

   Usuń
  4. ale jakie jest oprocentowanie po 92 dobach? Słabo opisane są te oferty.

   Usuń
  5. Bo też żaden czytelnik nie trzyma środków powyżej 92 dni, tylko ewakuuje środki, po czym wraca z nimi by były nowe.
   Dzięki temu znów można liczyć na promocyjne oprocentowanie, zamiast standardowego.
   Chyba tu jesteś nowy skoro zadajesz takie pytania.

   Usuń
 2. a jak polikwidować te wszystkie ubezpieczenia i ochrony (a miałem to pozaznaczane), czy można to zrobić w panelu www, czy jest to gdzieś ukryte? Ostatnie załozyłem tam konto i naliczyli mi opłate "Pakiet bezpieczeństwa" 3,99 :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na start masz wszystko darmowo, ale jak zwykle do czasu,
   Ubezpieczenie karty jest darmowe tylko miesiąc, więc warto anulować w miarę szybko.
   Pozostałem pakiety assistance jest darmowe przez 12 miesięcy, więc czasu na anulowanie jest więcej.
   Oba pakiety anulowałem w oddziale, dwie kartki, dwa podpisy i po problemie.

   Usuń
 3. Czy można przelać 1000 zł z konta oszczędnościowego na osobiste aby zaliczyć Tę 1 wymaganą wpłatę? a jeśli nie to czy mogę wpłacić tę forsę w bankomacie Millennium?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy po tych 92 dniach można to konto normalnie zamknąć, czy są jakieś wtedy opłaty? Czy karta jest obowiązkowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto możesz zamknąć normalnie bez opłat.
   Kartę warto wziąć, bo zwalnia z opłat, a wystarczy tylko jedna jedyna płatność nawet poniżej 1 zł ot choćby paczka zapałek, lizak czy jogurt.

   Usuń
 5. 1 wpłata/miech w wys. 1000 zł też zwalnia z opłat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cholera składając wniosek nie zaznaczyłem tych durnych zgód na otrzymywanie spamu. No i co teraz? Jak mam to odkręcić żeby dostać ten bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę późno to zgłaszasz. Należy się skontaktować z organizatorem promocji i zapytać czy da się coś z tym zrobić. Napisz maila do mnie, spróbuje coś podziałać jutro mimo, że jest sobota, ale nic nie mogę obiecać, bo i tak będzie już po terminie.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno, Jeżeli tylko zgłosiłeś się do promocji, a jeszcze nie założyłeś konta, to nic straconego. Możesz złożyć nowy wniosek, ale na nowy mail, zaznaczając zgody.
   Potem zakładasz konto oczywiście z maila, na którym zgody były zaznaczone.

   Usuń
 7. Aha, to spoko. Konta jeszcze nie zdążyłem założyć. To w taki razie złożę wniosek z innego maila. Thx

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy przy zakładaniu konta też muszę wyrazić zgodę na spam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takich akcjach podaje się dowolny mail, więc wszelaki spam tam może spokojnie wpaść:-)

   Usuń