poniedziałek, 5 grudnia 2016

100 zł do zgarnięcia w ING z przesunięciem okresu karencji


Chociaż prawdziwa zima dopiero przed nami, to już możemy zaobserwować pewną odwilż w bankach. Mam tu oczywiście na myśli zamrożone przez dłuższy okres traktowanie nas jako klientów nowych.

W piątek informowałem o tym, że francuski Paribas w nowej promocji z 3% cashback skrócił byłym klientom dożywotni wyrok do 3 lat. Podobną zmianę widzimy także w holenderskim ING.

Przez długi okres Bank Śląski za nowego klienta uważał osoby, które nie miały konta w ING od 1 kwietnia 2014. Od grudnia 2016 w nowej promocji konta z możliwością zgarnięcia 100 zł okres karencji przesunięto o trzy miesiące:)Od teraz dla tych co nie mają konta od 1 lipca 2015
Zatem w obecnej promocji nowy klient to taki, co nie miał tutaj konta od 1 lipca 2015. Mogą zatem skorzystać wszyscy ci co zamknęli konta w drugim kwartale ubiegłego roku, a w ING warto zamykać konto jak najszybciej, bo poza stówką dla nowych nie ma praktycznie nic ciekawego.

Tutaj zgarniesz stówkę w ING za zrobienie zakupów na 1000 zł 

Z dedykowanego linku widocznego powyżej możecie skorzystać do 28 lutego 2017. Macie więc w sumie trzy miesiące na składanie wniosku o konto z Lwem czy to w popularnej wersji Direct czy też wersji Komfort. 

Warunki są proste za 10% cashback
  Co trzeba zrobić by zgarnąć owe 100 zł?
ING to bardzo konserwatywny bank i tutaj rzadko coś się zmienia. Odkąd pamiętam warunki na zgarnięcie stówki są te same: bank każe nam wydać 1000 zł na dowolne zakupy w określonym terminie. W tej promocji terminem jest 30 czerwca 2017. 

A więc jak zwykle mamy cashback na poziomie 10%. Kwota 1000 zł to dużo, ale oczywiście możemy i nawet powinniśmy ją sobie rozbić na kilka miesięcy. Najlepiej robić zakupy na 300 zł miesięcznie, bo taka kwota zwalnia nas z opłaty za kartę wynosząca 7 zł.


Na dobrą sprawę o tej promocji warto pisać nie na początku jej trwania lecz na końcu czyli w lutym. Kto założy teraz i otworzy jeszcze w grudniu, będzie musiał utrzymać konto aż do czerwca czyli przez 6 miesięcy bo zgarnąć premię. Kto założy w lutym idealnie wstrzeli się w wymagania i łatwo zgarnie stówkę. 

Regulamin nowej promocji 100 zł za otwarcie konta w ING

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz