piątek, 9 grudnia 2016

100 zł premii za jeden przelew w promocji konta w mBanku


Niedawno opisywałem dość wypasioną ofertę konta firmowego w mBanku. Za banalne czynności opisane tutaj można łatwo zgarnąć nawet 750 zł. I co ważne, tę fajną ofertę przedłużono o miesiąc i jest ważna do 31 grudnia 2016.

Jak się okazuje to nie jedyna tego typu promocja. Jednocześnie trwa też inna, w której można zgarnąć 100 zł za... jeden przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł. Ta druga promocja potrwa jednak nieco krócej bo do 26 grudnia 2016.Dość dziwna jest ta data graniczna. Jest to bowiem drugi dzień świąt, a w takim dniu nikt raczej nie myśli o promocjach bankowych, lecz odpoczywa w błogim lenistwie. Chyba że przedsiębiorcy funkcjonują nieco inaczej.

Warto skorzystać z promocji przed świętami, by święta mieć spokój od takich spraw. Kto zatem może skorzystać z łatwej stówki? 

Mogą to być osoby mające jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie pod warunkiem, że nie posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP w mBanku do dnia 30 listopada 2016. 


Tutaj założysz rachunek firmowy mBiznes z 100 zł za pierwszy przelew do ZUS

Co więc trzeba zrobić by dostać owe 100 zł?

Tak jak w tytule: wystarczy jeden przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł w terminie 30 dni od momentu otwarcia konta. Czasu jest więc aż nadto banalny warunek nie powinien być dla nikogo problemem.
 
Dużo za zero jak na konto firmowe


W przeciwieństwie do promocji wspomnianej na początku, w tej promocji konto mBiznes Start jest darmowe przez 2 lata. Do tego bank dokłada darmową kartę oraz nielimitowaną liczbę darmowych przelewów. Wszystko przez okres 24 miesięcy.

W innych promocjach jest mniej korzyści za zero

W innych promocjach konta firmowego nie jest tak różowo. Konto jest darmowo dwa razy krócej, bo tylko przez rok. Dużo przelewów darmowych też nie ma, bo tylko 5, zaś konto zmieniane jest w płatne mKonto Komfort, które już takie komfortowe wcale nie jest.

Regulamin promocji 100 zł z kontem mBiznes konto Standard

3 komentarze:

 1. Sama promocja jest ok, ale już konto firmowe w mbanku wręcz przeciwnie. Prowadzę działalność gospodarczą od ponad 10 lat i niestety z różnych względów muszę kontynuować posiadanie e biznes konta w mbanku. Poza powitalnym fajerwerkiem buli się tam praktycznie za wszystko, za wypłaty z bankomatów, za niewykorzystany limit kredytowy pod kontem, ba, nawet za wewnętrzne przelewy między własnymi kontami. Rocznie koszty bankowe za rzeczy, które zazwyczaj wszędzie indziej są bezpłatne wynoszą mnie ok. 1500 złotych. Ponadto ten bank działa jak provident, nachalnie i bez żenady w kółko wciska propozycje kredytowe - wszystkimi możliwymi kanałami komunikacji. Jestem nieźle zakredytowany, w zasadzie nie posiadam zdolności kredytowej (to mnie głównie blokuje przed ucieczką z mbanku), ale nic to! Co tydzień dają mi kolejne propozycje wzięcia kilkudziesięciu tysięcy złotych na jedno kliknięcie, bez żadnej weryfikacji zdolności kredytowej. Mówisz (klikasz) i masz! To jest obrzydliwe polowanie na łatwowiernych i beztroskich życiowo ludzi. Których potem będzie można potraktować jak padlinę i rozrywać na kawałki niczym głodna hiena. Naprawdę, wiele banków ma znacznie lepszą ofertę dla mikrobiznesu, choćby db czy nest, natomiast tych pieczeniarzy szczerze odradzam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wiadomo od samego początku. Artykuły służą właśnie zgarnianiu premii na start i zamknięciu konta tak szybko jak się da.
   Wiele razy już otwierałem konto w banku, co prawda nie firmowe tylko zwykłe, lecz po zgarnięciu premii od razu zamykałem.

   Będąc przedsiębiorcą też masz inne opcje kont z premią np to z pozycji nr. 10 na liście stale zamieszczonej w lewym górnym rogu.

   Usuń
 2. W otwieraniu i zamykaniu kont jak szybko się da stosowną praktykę posiadam. Chodziło mi o to, aby ktoś kto naprawdę prowadzi działalność gospodarczą nie skusił się na korzystanie z mbanku.

  OdpowiedzUsuń