środa, 11 marca 2015

150 zł premii w BZ WBK w promocji konto z inwestorem


BZ WBK dawno już nie miało ciekawej oferty konta. Po niezwykle popularnych akcjach Konta Godnego Polecenia, gdzie na start można było fajnie  zarobić, bank ten ograniczył do malutkich promocji, które można sobie podarować

W końcu jednak coś drgnęło i obecnie znów jest do zgarnięcia nieco grosza. Nowej promocji daleko do rozmachu poprzednim, ale lepszy rydz niż nic. Tym razem do zgarnięcia jest 150 zł, tyle że warunkiem jest założenie wyżej wspomnianego konta wraz z kontem maklerskim.

Kto może brać w tym udział? Warunek jest identyczny jak w przypadku BPH, który rozdaje 650 zł. Oba banki wymagają, żeby nowy klient nie miał w tym banku ani konta osobistego ani maklerskiego od 1 stycznia 2015. A więc nieźle.


Innymi słowy kto zdążył zamknąć konto w roku ubiegłym, może znów wrócić. Tyle że tym razem nie wystarczy samo założenie Konta Godnego Polecenia, aby zgarnąć nagrodę. Tytułowe 150 zł zostało tu podzielone na dwie części.

50 zł - dostaniemy jeśli w tym samym dniu założymy tak konto osobiste KGP jak i konto maklerskie. 

Link do wniosku o założenie konta godnego polecenia w BZ WBK.

150 zł - dostaniemy jeśli oprócz założenia obu kont dodatkowo zapoznamy się z prezentacją szkoleniową w zakresie podstaw inwestowania. Jest ona dostępna w serwisie internetowym Domu Maklerskiego BZ WBK jako Inwestor Online.

Ale to nie jedyny warunek. Nie wystarczy obejrzeć sobie szkolenie i dawaj dodatkowo stówę:) W końcu oglądać można na różne sposoby. Ważniejszym warunkiem jest zrealizowanie na rachunku maklerskim przynajmniej jednej transakcji na giełdzie. 

Można oczywiście pokombinować by zrobić minimalną transakcję, by wyjść na plus. Mamy na to czas do końca następnego miesiąca kalendarzowego w którym otwarto konto. Jeśli więc otworzymy to konto dziś, czas na transakcję mamy do końca kwietnia. W maju zaś zobaczymy premię w wysokości 150 zł.

Czas na założenie obu kont razem wisienkowicze mają do 31 maja 2015, tyle bowiem potrwa ta promocja.

Dopiero transakcje zwalniają z opłaty miesięcznej

Warto jednak przestrzec, że rachunek maklerski w WBK nie wyróżnia się na rynku. Nie znalazł się w pierwszej 10 w prezentowanym niedawno rankingu kont maklerskich na 2015. Warto więc wziąć pod uwagę, czy warto zakładać rachunek inwestycyjny po to by zgarnąć dodatkową premię, bowiem miesięcznie konto kosztuje 5 zł. Na szczęście wymagana transakcja zwalnia nas z tej opłaty:)

Link do strony inwestor online oraz do wniosku o konto maklerskie.

Podsumowując oferta wydaje się być raczej adresowana do ludzi polujących na wszystkie możliwe okazje na rynku. Nie jest to może jakaś szczególna okazja, ale być może przyda się niejednemu z was.

Na koniec zostawiam Wam link do regulaminu konto z Inwestorem.


2 komentarze:

  1. Oba rachunki można zamknąć po wypłacie nagrody. W takim razie maksymalne poniesione koszty to 5zł za każdy miesiąc, co nadal daje grubo ponad 100zł zysku.
    Dodatkowo od tej nagrody nie zapłacimy podatku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Opłata za kartę 7 zł na miesiąc. Rachunek bez karty można założyć tylko w oddziale. Ktoś już założył te rachunki ?

    OdpowiedzUsuń