piątek, 20 lutego 2015

500 zł dla inwestora za inwestycje w kolejnej promocji Lendico


Dziękuję wszystkim czytelnikom za wczorajsze komentarze. Nie spodziewałem się takiego odzewu, dobrze jednak wiedzieć, że moje podejście do pisania nie wymaga wyjaśnień i jest rozumiana bez słów:) Jedna korekta była potrzebna, poprosiliście o prezentowanie ostatnich komentarzy, jest już w prawej kolumnie.

A co nowego na rynku? Wraca znów ciekawa promocja dla inwestorów na platformie Lendico. Spośród wszystkich portali pożyczek społecznościowych ta wydaje się być najciekawsza, ze względu na ilość promocji jaką można tutaj znaleźć.

Dla osób, które po raz pierwszy stykają się z Lendico przypomnę, że po raz pierwszy zaprezentowałem tę platformę w ubiegłe wakacje. W sierpniu można było dostać 100 zł za zainwestowanie takiej samej kwoty.


We wrześniu Lendico obiecywało 4000 zł darmowej inwestycji dla początkujących inwestorów. W kolejnym miesiącu pojawił się tutaj program poleceń w którym tak polecający jak i polecony zarobili po 100 zł. Coś czego ze świecą szukać w jakimkolwiek banku.

Najnowsza propozycja daje nawet aż 500 zł zwrotu z inwestycji. To o wiele więcej niż jakakolwiek dotychczasowa promocja jaką widziałem tutaj. Ale oczywiście także wymagania inwestycyjne są większe. 500 zł zainwestowanego kapitału zostanie zwrócone, jeśli inwestor wyłoży 1000 zł. 

Oferta będzie długo aktualna. Według zapewnień na stronie, ma być aktywna aż do 11 maja 2015, jest więc jeszcze dużo czasu, chociaż nigdy w tego typu promocjach nie wiadomo, czy nie będzie zastosowane hasło kto pierwszy ten lepszy. W końcu budżet na każdą akcję promocyjną jest zwykle ograniczony.

Kto zatem może skorzystać z tej promocji, którą widzimy niżej.


Jak widzimy na szczegółach adresowana jest do stałych inwestorów, i tych którzy zarejestrują się na platformie do 11.05, przy czym nie mogą oni być zarejestrowani jako pożyczkobiorcy. Aby dostać owe nęcące 500 zł, muszą być spełnione trzy warunki:
 • inwestor zadeklaruje wpłatę na wybrany projekt pożyczkowy
 • projekt ten będzie sfinansowany i dojdzie do skutku
 • pożyczkobiorca będzie pozytywnie zweryfikowany przez Lendico i nie odstąpi od umowy w terminie 14 dni
Lendico jak zwykle sugeruje, by aż 20% swoich środków przeznaczyć na inwestycje alternatywne w pożyczki społecznościowe. Moim zdaniem to zdecydowania za dużo, tym bardziej, jeśli stawiamy tutaj pierwsze kroki. Ale trzeba przyznać, że gwarancja 500 zł zwrotu jest wystarczająco zachęcająca, by zrobić pierwszy krok na tym polu.

Niżej zostawiam linki dla osób zainteresowanych najnowszą promocją. Ale uwaga, osobne linki są dla inwestorów nowych, osobne zaś dla już zarejestrowanych na platformie Lendico.

Link dla osób które chciałyby zostać inwestorami na platformie Lendico.

Link dla osób zarejestrowanych już na platformie Lendico

Jeśli wśród znajdują się osoby, które chciałyby także brać jakiekolwiek pożyczki na tej platformie, wówczas do rejestracji służy inny link.

Link dla osób, które chciałyby zostać pożyczkobiorcami na platformie Lendico.


Kolejny raz za info o tej promocji należą się podziękowania dla Rafała. 

Na koniec zwyczajowo zostawiam regulamin nowej promocji zwrot 500 za 1000

10 komentarzy:

 1. Witam, z tym Lendico to wg mnie sprawa wygląda nieciekawie. Dlaczego? Chciałem wziąć udział w poprzedniej promocji "stówy" i jak się okazało nie dostałem nic. Telefony maile i nic!! Gorąco nie polecam tej firmy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznaję, że komunikacja z Lendico pozostawia wiele do życzenia, ale przy pewnej dozie upartości koniec końców udaje się tutaj ugrać coś dla siebie.

   Usuń
 2. Jeśli wśród znajdują się osoby, wśród was ??

  OdpowiedzUsuń
 3. Inwestycje na 6% albo i mniej i na długi okres 5 i więcej lat . Odpada

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie sprawdzałem - większość proojektów powyżej 6 % , są nawet projekty powyżej 11 % ( 2 lata) . Brałem udział w promocji 4000 zł dla nowych inwestorów i dostałem środki na konto. Polecam - jak na razie brak ryzyka

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto pamiętać, że Lendico powiela schemat niemieckiej Smavy, która wycofała się z polskiego rynku szybciej niż na niego weszła.
  Stało się tak dlatego, że niemiecki model oceny kredytowej nie działa na polskim rynku. Należy się spodziewać, że Lendico opiera się na tej samej porażce.

  Różnica między Smavą a Lendico jest taka, że w Lendico zgodnie z OWU inwestor "zrzeka" się wierzytelności (tj. jest zmuszony sprzedać wierzytelność na śmieszne 17% wartości). W razie nieudanej inwestycji inwestorowi nie będzie dane odzyskać swoich pieniędzy.

  W najgorszym przypadku (a taki zdarza się najczęściej) przy inwestycji 1000zł inwestor straci te pieniądze. Lendico zwróci mu 17% czyli 170zł plus ewentualnie promocyjne 500zł.
  Bilans: 330zł straty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie jest regulamin promocji? Jakieś info o niej na stronie głównej?

  Potwierdzili mi konto i również nic nie widzę na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakby mi zwrócili w sumie 1000 zł + odsetki, a do tego dali 500 zł nagrody, to bym wszedł.
  Ale bawić się w to dla w miarę pewnych 5% brutto mi się nie chce.
  Lepsze obligacje na rok.

  OdpowiedzUsuń
 8. która firma daje 50%??
  to oszuści. nigdy nie poznasz danych pozyczkobiorcy. 1 lepsza inwestycja i nie dostałem jeszcze zadnej raty od 3 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń