poniedziałek, 23 września 2013

760 zł oraz 400 zł premii w programie poleceń


Dziś na FpG opisałem dokładnie jak osoby wstępujące do BZ WBK mogą podkręcić 700 zł o dodatkowe 50 zł. Okazuje się jednak, że to nie wszystko można bowiem zdobyć nawet 400 zł a więc w sumie na wejściu nowo upieczony adept Banku Zachodniego może zgarnąć nawet 1100 zł!

Z drugiej strony biedny polecający może zdobyć tylko 760 zł. To i tak nieźle a z pewnością o wiele lepiej aniżeli jakikolwiek inny program oferowany przez inny bank. Walka o nowego klienta trwa więc czemu nie wziąć w niej udziału?

W jaki sposób można zdobyć dodatkową kasę? Można obok kont osobistych (z wyłączeniem konta Avocado) polecać inne produkty. Warto jednak zapoznać się z tymi dodatkowymi produktami jeśli bowiem konto jest naprawdę godne polecenia to z produktami ekstra wcale tak być nie musi.
Nowa reklama już bez Norrisa Źródło; bzwbk


Jakie to zatem produkty? Są to
 • kredyty gotówkowe 
 • limity gotówkowe w koncie 
 • karty kredytowe 
 • ubezpieczenia Locum lub
ile na tym można zarobić przedstawia poniższa tabela gdzie widzimy kolejno: ile dostanie polecający oraz polecony, a także co musi zrobić polecony, aby nagrody dla obu stron zostały wypłacone. Po kliknięciu na poniższy obrazek można swobodnie odczytać warunki.

Premie dla obu stron Źródło: bzwbk


Kredyty gotówkowe raczej nie są godne polecenia, ale limit gotówkowy w koncie już jest bardzo ciekawą opcją. Co ciekawe w Kredyt Bank tylko do kwoty 3.000 zł limit był darmowy, powyżej bank pobierał już prowizję. Tutaj jak widzimy minimalna kwota to 5.000 zł a więc nie obejdzie się bez dodatkowej opłaty.

Karta kredytowa jest zdecydowanie godna polecenia gdyż może przynosić dodatkowe zyski ale tutaj również należy sprawdzić warunki przyznania tak by koszty pozyskania karty nie przewyższały kosztów nagrody.

Ubezpieczenie to już kwestia sporna. Jedni uważają, że jest niezbędne w życiu inni, że to żyła złota dla towarzystw ubezpieczeniowych, a myto dla klientów. To temat na osobny artykuł ważne, że jeśli trafimy na osobę będącą po stronie która mówi 'warto mieć ubezpieczenie', to warto na tym dodatkowo zarobić.

Podsumowując mamy fajną ofertę, ale zarazem należy się zastanowić czy warto polecać na siłę kredyt, kartę kredytową czy ubezpieczenie. Z kart kredytowych na pewno obecnie najlepszą jest darmowa w pierwszym roku karta w Citi Handlowy, gdzie można zgarnąć łatwo dodatkowe 200 zł.

W każdym razie jest z czego wybierać i jest na czym zarabiać. Oferta ważna jest do końca tego roku albo do wyczerpania puli nagród wyznaczoną przez bank. Kto chciałby być poleconym może pisać na maila marszr1@gmail.com

3 komentarze:

 1. Limit kredytowy w koncie do końca września jest bez prowizji za jego udzielenie

  OdpowiedzUsuń
 2. Programy poleceń zawsze były i będą to żadna nowość np. systempartnerski albo aliora, mbanku itd. Ja bym już tego nie nazwał zarabianiem na premii ale "programach partnerskich".

  Osobiście nie mam komu polecać bo wszyscy mają konta głównie w PKO i nic innego nie chcą

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam w BPH za 9,99 zł miesięcznie, natomiast w PKO nigdy nie miałem...

  OdpowiedzUsuń